Pohádky z kočičího pelíšku

Pohádky z kočičího pelíšku - Magdalena Jelínková Nováková | Dcparkrx.org

...poručit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Vydané tituly :: Iva Hoňková ... . Pohádky z kočičího pelíšku jsou veselým a milým příběhem o přátelství, u jehož čtení se děti nejen pobaví a zasmějí, ale i seznámí se spoustou zvířátek a rostlin. Kocourek a myšák se snaží dětem svým příkladem ukázat, že veselá nálada, smích, přátelství, ... Pohádky z kočičího pelíšku Autor: Jelínková Nováková, Magdalena Nakladatel: CPress EAN: 9788026407249 ISBN: 978-80-264-0724-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 92 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,1 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Pohádky z kočičího pelíšku jsou veselým a milý ... Kniha: Pohádky z kočičího pelíšku | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Pohádky z kočičího pelíšku jsou veselým a milým příběhem o přátelství, u jehož čtení se děti nejen pobaví a zasmějí, ale i seznámí se spoustou zvířátek a rostlin. Kocourek a myšák se snaží dětem svým příkladem ukázat, že veselá nálada, smích, přátelství, odpouštění chyb, umění poprosit o pomoc a ... Objednávejte knihu Pohádky z kočičího pelíšku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Pohádky z kočičího pelíšku jsou veselým a milým příběhem o přátelství, u jehož čtení se děti nejen pobaví a zasmějí, ale i seznámí se spoustou zvířátek a rostlin. Kocourek a myšák se snaží dětem svým příkladem ukázat, že veselá nálada, smích, přátelství, odpouštění chyb, umění poprosit o pomoc a ... Pohádky z kočičího pelíšku. ... Malý Mňourek je už od chvíle, kdy otevřel v kočičím pelíšku svá zvědavá očka, tím nejpopletenějším popletou na světě. Když se to snaží napravit a ulovit myšku, ztratí se v lese. A s ním i malý myšák. A protože jsme v pohádce, kde je možné i nemožné, z rivalů se stanou ... Pohádky z kočičího pelíšku. Ve spolupráci s městem Studénka právě vyšla další moje pohádková kniha - Pohádky z kočičího pelíšku. Byla vydaná u příležitosti 60 let vzniku města a její hlavní děj se odehrává v okolí našeho zámku ve Studénce. Rok vydání: 2019, pevná vazba. Pohádky z kočičího pelíšku jsou veselým a milým příběhem o přátelství, u jehož čtení se děti nejen pobaví a zasmějí, ale i seznámí se spoustou zvířátek a rostlin. Kocourek a myšák se snaží dětem svým příkladem ukázat, že veselá nálada, smíc...

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Jelínková Nováková
DIMENZE
5,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky z kočičího pelíšku.pdf

POPIS

Malý Mňourek je už od chvíle, kdy otevřel v kočičím pelíšku svá zvědavá očka, tím nejpopletenějším popletou na světě. Když se to snaží napravit a ulovit myšku, stejně jako ostatní koťátka, ztratí se v lese. A s ním i malý myšák. A protože jsme v pohádce, kde je možné i nemožné, z rivalů se stanou nerozluční přátelé. Společně pak Mňourek s Plyšíkem hledají cestu zpět domů, ke svým maminkám. Zažijí různá dobrodružství, poznají spoustu přátel, překonají mnohá úskalí. Podaří se jim nalézt vytoužený kočičí pelíšek a myší díru? Jsme přece v pohádce... Pohádky z kočičího pelíšku jsou veselým a milým příběhem o přátelství, u jehož čtení se děti nejen pobaví a zasmějí, ale i seznámí se spoustou zvířátek a rostlin. Kocourek a myšák se snaží dětem svým příkladem ukázat, že veselá nálada, smích, přátelství, odpouštění chyb, umění poprosit o pomoc a vzájemné pomáhání si, jsou tou správnou cestou ke každému cíli.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky z kočičího pelíšku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Jelínková Nováková. Číst Pohádky z kočičího pelíšku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY