Dívka, která se třpytila: Sériový vrah dívek putuje časem

Dívka, která se třpytila: Sériový vrah dívek putuje časem - Lauren Beukesová | Dcparkrx.org

... se každá ta půlka rozdělí zase na dvě,takže už máme 4,které dále kynou,atd ... Profil uživatele houbiCZka - Trh knih - můj antikvariát online ... ..až je jich dost a můžou se specializovat a začít vytvářet tkáně. Stejně jako v září i v říjnu vyjde spousta úžasných knih. Já jsem si opět řekla, že se jejich kupování budu snažit omezit, ale sama jsem zvědavá jak dlouho to vydržím. Nejvíce asi pokukuji po Espressoligii, Střípky duší a Nebezpečně krásný. Po které z těchto knížek pokukujete vy? Vyjde: 1. 10. Mamka se starala o taťku, ... RECENZE: Sériový vrah dívek putuje časem ... . Po které z těchto knížek pokukujete vy? Vyjde: 1. 10. Mamka se starala o taťku, o rodinu, angažovala se v ženském hnutí, dobře se znala s Miladou Horákovou a její osobní zálibou byla hudba, hra na klavír. Obě dcery po ní zdědily hudební nadání, Blanka se profesionálně věnovala zpěvu a Ludmila, s matematickým talentem po otci, tíhla k divadlu a literatuře. Osudy tří dívek s různými úděly a nezvladatelnými životy se jednoho dne protnou. Všechny přitom touží jen po normální rodině a porozumění. ... současnost konfrontuje s časem disentu a kniha tak tvoří jedinečnou kroniku naší doby. ... jehož ústřední hrdinkou je mladá charakterově ryzí dívka - sirotek, která se ... Osudy tří dívek s různými úděly a nezvladatelnými životy se jednoho dne protnou. Všechny přitom touží jen po normální rodině a porozumění. ... jehož ústřední hrdinkou je mladá charakterově ryzí dívka - sirotek, která se zamiluje do muže, za něhož se nemůže provdat. MP 3110/1: ... Putování časem ... Dívka, která se třpytila je z pera talentované spisovatelky Lauren Beukes. Autorka vytvořila jedinečné dílo, které vás okouzlí svým neobvyklým tématem s velikým potenciálem. Vrah cestující v čase a hledající své oběti vás na čtení rozhodně navnadí a pokud vás kniha zaujme i svým zpracováním, máte vyhráno. když se nesměje, nepláče, nemluví — když jí neuklouzne ani slovo radosti, ani slovo nářku, když ani nepovzdychne — když už nechce vidět sluneční svit a v noci bdí, schoulena v koutku…" Egypťan se na mě znovu zadíval a v planoucích očích se mu zračila úzkost, která jako by se při každém dalším slově zvyšovala. Román o mládí carevny Kateřiny II. Veliké (1762-1796), jedné z nejvýznačnějších postav nejen ruských, ale i světových dějin. Její příběh vypráví dívka polského původu Barbara, v Rusku nazývaná Varvara, která se jako sirotek dostane k carskému dvoru....

INFORMACE

AUTOR
Lauren Beukesová
DIMENZE
5,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka, která se třpytila: Sériový vrah dívek putuje časem.pdf

POPIS

Harper získá v roce 1931 klíč od domu, který mu umožní cestovat časem. Nachází zde pokoj plný trofejí z vražd, které jednou spáchá – protože už je vlastně spáchal. Putuje časem od světové hospodářské krize třicátých let minulého století až po léta devadesátá a pronásleduje „zářící dívky“, mladé inteligentní a nadějné ženy „s potenciálem“. Pod dohledem je má od jejich dětství a zabíjí je až jako dospělé ženy. Vyprávění klouže dekádami tam a zpět. Vrah vedle těl zanechává obyčejné, ale přece zvláštní předměty a jiné trofeje si zase odnáší. Kirby měla to štěstí, že Harperovo napadení přežila. Ví, že kromě toho, že se jedná o násilníka a psychopata, je na útočníkovi ještě něco zvláštního. Začne hledat další dívky, které však tolik štěstí neměly a podobná napadení nepřežily. S pomocí novinových výstřižků a rodin obětí pátrá po spojitostech s útočníkem a po jeho totožnosti. Jediného spojence nachází v novináři Danu Velasquezovi, který se jejím případem před léty zabýval. Kirby k němu přichází do redakce na stáž a jejich původně pracovní vztah se postupně začíná měnit v cosi osobnějšího. Důkaz – Dům a jeho tajemství –, který Kirby nachází, se zdá neuvěřitelný. Ale pro dívku, která přežila vlastní smrt, není nic nemožné. Situace se mění v neprospěch Harpera, protože teď začne ona pronásledovat jeho. Tak dlouho dokud celou věc nedovede až do konce.

Chcete si přečíst knihu?Dívka, která se třpytila: Sériový vrah dívek putuje časem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Beukesová. Číst Dívka, která se třpytila: Sériový vrah dívek putuje časem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY