Dítě, škola a matematika: Konstruktivistické přístupy k vyučování

Dítě, škola a matematika: Konstruktivistické přístupy k vyučování - František Kuřina, | Dcparkrx.org

...k porozumění učivu? Jakým způsobem si dítě konstruuje svůj obraz světa? Na tyto a další otázky hledají odpověď autoři s mnohaletou pedagogickou i výzkumnou zkušeností ... Dítě, škola a matematika - Konstruktivistické přístupy k ... ... . Dítě, škola a matematika - Konstruktivistické přístupy k vyučování 262 CZK Nov ... Originální název: Dítě, škola a matematika : konstruktivistické přístupy k vyučování Portál - 2015 ISBN: 978-80-262-0901- / 240 stran Dítě, škola a matematika: Podnázev: konstruktivistické přístupy k vyučování: Autor: Milan Hejný, František Kuřina* Milan Hejný ... Dítě, škola a matematika Konstruktivistické přístupy k vyučování . Autor: Milan Hejný a František Kuřina. Jak překonat formalismus ve vyučování a vést žáky k poro ... Arada.cz | Dítě, škola a matematika ... ... Dítě, škola a matematika Konstruktivistické přístupy k vyučování . Autor: Milan Hejný a František Kuřina. Jak překonat formalismus ve vyučování a vést žáky k porozumění učivu? Jakým způsobem si dítě konstruuje svůj obraz světa? Na tyto a další otázky hledají odpověď autoři s mnohaletou pedagogickou i ... Dítě, škola a matematika - Konstruktivistické přístupy k vyučování; druhé aktualizované vydání Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. Kontakt Dítě, škola a matematika. Konstruktivistické přístupy k vyučování; druhé aktualizované vydání Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Všetky informácie o produkte Kniha Dítě, škola a matematika - Milan Hejný, František Kuřina, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Dítě, škola a matematika - Milan Hejný, František Kuřina. Hejný: Vyučování matematice na 1. stupni ZŠ orientované na budování schémat: Aritmetika. Hejný a kol.: Teória vyučovania matematiky 2 Hejný, Kuřina: Dítě, škola a matematika: konstruktivistické přístupy k vyučování (koupit zde) Hejný, Novotná, Stehlíková: 25 kapitol z didaktiky matematiky (dostupné online [PDF]) vytrvalá práce, úcta k tradici a k demokratickým hodnotám a také smysl pro občanskou zodpovědnost. K těmto teoriím lze přiřadit i transmisivní vyučování založené na předávání informací. Kognitivně psychologické teorie Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. Kniha Dítě, škola a matematika: Konstruktivistické přístupy k vyučování na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Dítě, škola a......

INFORMACE

AUTOR
František Kuřina,
DIMENZE
6,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě, škola a matematika: Konstruktivistické přístupy k vyučování.pdf

POPIS

Jak překonat formalismus ve vyučování a vést žáky k porozumění učivu? Jakým způsobem si dítě konstruuje svůj obraz světa? Na tyto a další otázky hledají odpověď autoři s mnohaletou pedagogickou i výzkumnou zkušeností. Představují moderní pohled na podstatu vyučování, který zachycuje soudobé trendy v pedagogice i psychologii. Formulují zásady didaktického konstruktivismu a ilustrují je na vyučování matematice. Text je doplněn řadou příběhů z praxe.

Chcete si přečíst knihu?Dítě, škola a matematika: Konstruktivistické přístupy k vyučování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kuřina,. Číst Dítě, škola a matematika: Konstruktivistické přístupy k vyučování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY