Milovaný vůdce: Můj útěk ze Severní Koreje

Milovaný vůdce: Můj útěk ze Severní Koreje - Čin-song Čang | Dcparkrx.org

...stování. Milovaný vůdce Můj útěk ze Severní Koreje Čang Čin-song ... Milovaný vůdce - můj útěk ze Severní Koreje | Chrudimka.cz ... . Poznejte život za zdmi severokorejského režimu. Kniha, která vám dá nahlédnout do zákulisí Severní Koreje. Dosud žádný příslušník severokorejské elity nepopsal tak detailně vnitřní fungování tohoto totalitního státu a jeho ... Milovaný vůdce: Můj útěk ze Severní Koreje Čin-song Čang Nakladatel: CPress 2015 Milovaný vůdce Můj útěk ze Severní Koreje Čang Čing-song. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel ... Milovaný vůdce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: CPress: rok vydání: 2015: vydání: 1. jazyk: česky stran: 320: rozměry: 145x205: ISBN: 978-80-264-0725-6: Kniha, která vám dá nahlédnout do zákulisí Severní Koreje. Dosud žádný příslušník ... Milovaný vůdce: Můj útěk ze Severní Koreje Kniha, která vám dá nahlédnout do zákulisí Severní Koreje. Dosud žádný příslušník severokorejské elity nepopsal tak detailně vnitřní fungování tohoto totalitního státu a jeho propagandistického aparátu. Čin-song Čang: Milovaný vůdce. Můj útěk ze Severní Koreje • Autor: CPress. Severní Korea je natolik absurdní, až je obtížné brát její existenci vážně. Zprávy o popravách a koncentračních táborech střídají fotky vůdců „pozorujících různé věci", mýty o jednorožcích a úryvky z pološílených vystoupení ... Kniha Milovaný vůdce se stala záhy mezinárodním bestsellerem, ve kterém autor zachycuje nejen život v Severní Koreji, ale i svůj neuvěřitelný útěk na svobodu. „Pozoruhodný příběh o boji o přežití." (New York Post) „Trhák, který změní nazírání světa na tuto záhadnou zemi." (Der Spiegel) Čang Čin-song je ... Knihy História Memoáre ...

INFORMACE

AUTOR
Čin-song Čang
DIMENZE
8,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Milovaný vůdce: Můj útěk ze Severní Koreje.pdf

POPIS

Kniha, která vám dá nahlédnout do zákulisí Severní Koreje. Dosud žádný příslušník severokorejské elity nepopsal tak detailně vnitřní fungování tohoto totalitního státu a jeho propagandistického aparátu. Čang Čin-song měl coby severokorejský oficiální básník báječný život. S potravinovými příděly (i když země procházela těžkým obdobím hladu), s povolením cestovat, s přístupem k přísně cenzurovaným informacím a k samotnému Kim Čong-ilovi se zdálo, že bude mít v Pchjongjangu zajištěn bezstarostný život. Ten měl ovšem vzít rychle za své poté, co se ztratila přísně zakázaná kniha, kterou půjčil svému příteli. Kniha Milovaný vůdce se stala záhy mezinárodním bestsellerem, ve kterém autor zachycuje nejen život v Severní Koreji, ale i svůj neuvěřitelný útěk na svobodu. „Pozoruhodný příběh o boji o přežití.“ (New York Post) „Trhák, který změní nazírání světa na tuto záhadnou zemi.“ (Der Spiegel) Čang Čin-song je bývalý oficiální básník severokorejského vůdce Kim Čong-ila. Poté, co opustil svou zemi, se stal autorem bestsellerů a žádaným komentátorem se znalostí problematiky Severní Koreje. Obdržel cenu Rex Warner Literary Prize a svoji poezii předčítal během Londýnské kulturní olympiády v roce 2012. Nyní žije v Jižní Koreji a je šéfredaktorem New Focus International, což jsou uznávané internetové stránky, zabývající se Severní Koreou.

Chcete si přečíst knihu?Milovaný vůdce: Můj útěk ze Severní Koreje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Čin-song Čang. Číst Milovaný vůdce: Můj útěk ze Severní Koreje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY