Konzumárium

Konzumárium - David Cronenberg | Dcparkrx.org

... jinak v intelektuální Evropě než v americké samoobsluze ... ‎Consumed on Apple Books ... . Naomi žasla, jak je Célestine svůdná, jaký má smysl pro styl a dramatično, jak její kinetické šperky ladí s vyzývavě ležérní ... Konzumárium. David Cronenberg. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 6.4. u Vás doma (Typy doručení ... Kanadský režisér David C ... ‎Consumed on Apple Books ... . u Vás doma (Typy doručení ... Kanadský režisér David Cronenberg (*1943) patří ke kultovním filmovým tvůrcům, i u nás je známý svými podivuhodně makabrózními horory. Loňského roku ale překvapil svou literární prvotinou Consumed, jež nyní vychází v češtině jako Konzumárium. Nezklame jistě filmové fanoušky, kteří již dříve hltali jeho filmy. Profil kapely Konzumárium (rock-pop) z města Praha, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky. Konzumárium: Consumed (978-80-257-1430-0) Kniha - autor David Cronenberg, 280 stran, česky, pevná s přebalem matná Manželé Hana a Nathan Mathovi, oba investigativní novináři, se při své hektické práci vídají hlavně na letištích a komunikují spolu především mobilem a přes internet. muzikus.cz - hudební server. Rockové klávesy - Jak píše hudbu klávesista Brad Cole Konzumárium balancuje na hraně chtěné imaginativní grotesknosti a nechtěné absurdní přestřelenosti. Je to text, který se příliš nechává unést tokem bizarní fantazie a nedbá na to, že i bezuzdná imaginace potřebuje autocenzuru, aby nepůsobila banálně nebo hloupě. Antonín Tesař . Jan Mervart. Kultura v karanténě Discover Book Depository's huge selection of David Cronenberg books online. Free delivery worldwide on over 20 million titles....

INFORMACE

AUTOR
David Cronenberg
DIMENZE
7,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Konzumárium.pdf

POPIS

Manželé Hana a Nathan Mathovi, oba investigativní novináři, se při své hektické práci vídají hlavně na letištích a komunikují spolu především mobilem a přes internet. Oba dělají obskurní případy a oba se snadno zaplétají do sexuálních a životu nebezpečných dobrodružství s lidmi, o nichž píší. Hana chce získat interview od věhlasného francouzského filozofa, který je podezřelý z vraždy své neméně věhlasné manželky, již měl po smrti rozřezat a zčásti zkonzumovat.

Chcete si přečíst knihu?Konzumárium ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Cronenberg. Číst Konzumárium Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY