Za českými čerty

Za českými čerty - Pavel Toufar | Dcparkrx.org

...lečný zpravodaj, publicista a spisovatel (později se stal senátorem) Jaromír Štětina, vyjela 1 ... Za českými čerty - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . června 2004 s formanským vozem taženým párem grošáků na tříměsíční dobrodružnou cestu kolem naší vlasti. Cílem bylo "vědecké bádání" v oboru čertologickém. Za českými čerty Autor: Toufar, Pavel Nakladatel: Olympia EAN: 9788073763862 ISBN: 978-80-7376-386-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 236 stran, česky Rozměry: 12 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Pořad v České televizi. Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však ne ... Výprava za českými čerty 5 (Puta Švihovský(hrad Švihov ... ... . vydání) Pořad v České televizi. Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání: Toulky Za českými čerty - Pavel Toufar. Svět našich předků se doslova hemžil všelijakými strašidelnými postavami, ožívajícími nejen v pověstech, ale... Za českými čerty. Pavel Toufar. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Například za tajemstvím vrchu, v němž jsou prý průduchy vedoucí do pekla, anebo na hrad, kde se nachází vstup do pekla či dokonce do jakéhosi pralesního světa, nalistujme příběh muže, který sepsal smlouvu s ďáblem podobně jako slavný doktor Faust, objevme tajemné kameny poházené po krajině nezvedenými čerti - ale ... Všechny informace o produktu Kniha Toulky Za českými čerty: Navštivte... - Toufar Pavel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Toulky Za českými čerty: Navštivte... - Toufar Pavel. Výprava za českými čerty, Čertova odměna. Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Výprava za českými čerty: epochální encyklopedie pekelných historií v Čechách. Fotografiemi, mapami a palubním deníkem doplnila Pavla Hájková. Praha: Nakl. Lidové noviny, 2005. ISBN 80-7106-770-9. Vyprávění o putování za českými čerty kolem celých Čech s koňským spřežením. Bastardi. Pra...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Toufar
DIMENZE
8,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Za českými čerty.pdf

POPIS

Svět našich předků se doslova hemžil všelijakými strašidelnými postavami, ožívajícími nejen v pověstech, ale také v nezvyklých přírodních útvarech, ve zdech zřícenin hradů a často i na místech každodenního života. Mezi nejznámější postavy patřila postava čerta či ďábla. Vydejme se proto na některá z těchto čertovských míst. Například za tajemstvím vrchu, v němž jsou prý průduchy vedoucí do pekla, anebo na hrad, kde se nachází vstup do pekla či dokonce do jakéhosi pralesního světa, nalistujme příběh muže, který sepsal smlouvu s ďáblem podobně jako slavný doktor Faust, objevme tajemné kameny poházené po krajině nezvedenými čerti - ale především se vydejme na nové toulky českou krajinou s knihou v ruce. Poznejme mnohé málo známé kouty naší vlasti, okouzlující přírodu, pohledné vesničky a městečka, a také osudy lidí, kteří v těchto místech žili. Nová kniha předního autora Pavla Toufara je další z nové řady turistických průvodců Toulky, v níž se spojuje cenný rádce na cesty s příběhy, shrnujícími zajímavá historická fakta o daných oblastech i lidské osudy.

Chcete si přečíst knihu?Za českými čerty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Toufar. Číst Za českými čerty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY