Konec světa

Konec světa - Emil Hakl | Dcparkrx.org

...odně, zemětřesení, hurikány…). Vemte si, kolik je poslední dobou hurikánů, zemětřesení… Jako nikdy v minulosti! S koncem tisíciletí se v New Yorku objeví samotný Satan ... Konec světa: Coronavirus a africký mor, naplní se obavy z ... ... . Pokud se mu podaří s pečlivě vybranou ženou zplodit Antikrista, nastane skutečný Konec světa. Dobro i zlo ztratí svůj význam a věčná temnota pohltí lidstvo. Ďábelsky dokonalé plány ovšem… Téma konec světa na blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu konec světa - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na blesk.cz Marc Maron: Konec ... Kamenný pastýř - Wikipedie ... .cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu konec světa - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na blesk.cz Marc Maron: Konec světa, pohoda 2020 16+ 1 h 11 m Komedie Marc Maron se probírá žumpou kšeftařů s vitamíny, konzervativních křesťanů a dospělých nerdů, co se chovají jak děti. Nevěřím na žádné předpovědi.Jsem ročník 1953 a už tolikrát se předpovídal konec světa a ještě nenastal.Kolaps všech počítačů se předpovídal na rok 2000, že prý počítače nedokáží přejít na toto datum.OPĚT NIC.Další konec světa se předpovídal na rok 2012, protože mayský kalendář dál nepokračoval. Název výstavy Až na konec světa spojuje všechny zmíněné celky v jeden. Zdeněk Burian svými díly obsáhne celý svět, ať už skrze dobrodružné obálky, díla Širým světem či tváře exotických obyvatel. Zavede nás k amazonskému veletoku, k americkým mrakodrapům, na vyprahlé pouště i do rozvodněných řek a ......

INFORMACE

AUTOR
Emil Hakl
DIMENZE
12,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec světa.pdf

POPIS

Deset povídek, deset přesných popisů deseti situací, deset prožitků, které se buď odehrávají přímo uprostřed magických 90. let, nebo se skrz špinavé sklo přítomnosti ohlížejí zpět na magická léta osmdesátá... Co mají tyto prózy společné, je stručný, nepatetický styl a vyhraněný smysl pro pointu. Ačkoli se autor tematicky pohybuje v naší nejtěsnější současnosti, cosi v jeho textech stále jako by připomínalo literaturu undergroundu – snad je to výrazné outsiderovství vypravěče a jemu podobných hrdinů. Barmanka, feťáci, bezdomovec, restituent zavazujícího majetku, ukrajinský gastarbeiter a další Haklovy postavičky jsou lidé snažící se uprostřed stále bublající vyvřeliny naší nové doby (většinou neúspěšně) zachovat si vnitřní nezávislost, najít si oblast, kde by dokázala přežít jejich potřeba svobody a pozitivních vztahů. Haklovy povídky patří k tomu nejlepšímu, co v poslední době česká próza přinesla.

Chcete si přečíst knihu?Konec světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hakl. Číst Konec světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY