Trénink techniky řeči

Trénink techniky řeči - Alena Špačková | Dcparkrx.org

...či. Všechny hlásky se tvo ří na výdechovém proudu ... Trénink techniky řeči - Alena Špačková | Knihy na Martinus.cz ... . Vzácné výjimky na vdechovém proudu — mlasky. V češtin ě jedin ě v citoslovci údivu: Ts-Ts Při špatném zvládnutí dechové techniky vypadá mluv čí udýchan ě, p řerušuje řeč nesmyslnými Trénink techniky řeči Naučte se mluvit barevně Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 5868. publikaci Odpovědný redaktor ... PDF Trénink techniky řeči - Ukázka - KOSMAS.cz ... .grada.cz jako svou 5868. publikaci Odpovědný redaktor Petr Somogyi Grafická úprava a sazba Eva Hradiláková Návrh a zpracování obálky Vojtěch Wagner Počet stran 256 12 / Trénink techniky řeči Naši spolupráci jsem rozdělila do osmi kapitol, každou z nich člením na tři části: 1. Prakticky výuková - obsahuje srozumitelný výklad problematiky, základní praktická . cvičení a graficky odlišené metodické poznámky, které jsem označila ikonou záchran. Trénink techniky řeči Autor: Špačková, Alena Nakladatel: Grada EAN: 9788024755786 ISBN: 978-80-247-5578-6 ...

INFORMACE

AUTOR
Alena Špačková
DIMENZE
3,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink techniky řeči.pdf

POPIS

Jediná komplexní tréninková učebnice mluvní techniky u nás je určena všem, kteří chtějí hovořit kultivovaným a zvučným hlasem, potlačit zvukovou monotónnost svého projevu a posílit vyzařování své osobnosti. Je určena začínajícím i zkušenějším moderátorům, politikům, učitelům, hercům, tiskovým mluvčím, studentům těchto oborů a všem, kdo mluví na veřejnosti a chtějí se pozitivně odlišit od ostatních. Zkušená autorka, která je dlouholetou odbornicí na mluvní techniku, vás poutavě a srozumitelně seznámí s problematikou techniky řeči a provede tréninkem. Pomůže vám naučit se přesně a správně vyslovovat, sugestivně frázovat, vědomě umísťovat větný důraz, funkčně proměňovat výšku, sílu i tempo promluvy. Základní cvičení pro jednotlivé oblasti jsou doplněna variantami a inspirací pro vaše vlastní tvůrčí pokusy. Po zvládnutí techniky dokážete bez námahy veřejně hovořit celý den, většinou se obejdete bez mikrofonu a posluchači vás budou vnímat víc jako člověka než jako řečníka, protože se do jejich duší vemluvíte právě díky kultivovanému projevu. Přesvědčíte tak ostatní nejen obsahem svých slov, nýbrž i podmanivým hlasem. Protože, jak říká německé rčení: Der Ton macht die Musik – tón dělá hudbu.

Chcete si přečíst knihu?Trénink techniky řeči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Špačková. Číst Trénink techniky řeči Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY