Lásky Boženy Němcové

Lásky Boženy Němcové - Martina Bittnerová | Dcparkrx.org

...y), žijící v ... Dopisy byly vybrány tak, aby ze všech listů zaznívala horoucí nota lidské lásky ... Němcová, Božena - Povídky - Čtenářský deník | Odmaturuj ... . Nejen milostné. Jdeme s Boženou Němcovou téměř celým jejím krátkým životem. ... Vrcholné dílo Boženy Němcové. Proto se jí tolik mužů bálo, neb její intelekt je děsil. Všechny informace o produktu Kniha Lásky Boženy Němcové, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lásky Boženy Němcové. Osudové lásky. O pořadu. Úvodní stránka. ... Vztah k Václavu Bolemíru Nebeskému učinil z Bože ... Přehled dílů — Osudové lásky — Česká televize ... . Osudové lásky. O pořadu. Úvodní stránka. ... Vztah k Václavu Bolemíru Nebeskému učinil z Boženy Němcové úspěšnou spisovatelku. Z citů k romantickému básníkovi čerpala po zbytek života. Anny a Max (1/12) Premiéra: 26. 3. na ČT2. Milujeme ji stále. Nejen pro její umění, nejen pro tu její krásnou řeč, o kterou jsme se tenkrát strachovali. Obdivujeme se jí i pro její nespalitelnou, nezničitelnou, neudupatelnou naději v lepší časy." - napsal Jaroslav Seifert v roce 1971 v předmluvě k výboru z korespondence Boženy Němcové Dopisy lásky. Lásky Boženy Němcové; Utajené životy slavných Češek; Utajené životy slavných Čechů; Spisovatelky a Erós; BELETRIE. Život s gamblerem; Moje milované tchyně a já; V průšvihu; Na nevěru se neumírá; Besedy, semináře, tábory. Programy k významným výročím v roce 2020; Témata besed a seminářů; INFO k besedám ... J. Březinová v hlavní roli Boženy Něm...

INFORMACE

AUTOR
Martina Bittnerová
DIMENZE
7,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Lásky Boženy Němcové.pdf

POPIS

U příležitosti 195 let od narození jedné z největších českých spisovatelek vzniká jedinečná kniha, která poodhaluje roušku tajemství jejího výjimečného života. Božena Němcová byla totiž víc než kýmkoliv jiným především ženou. Jací muži prošli jejím životem a koho skutečně milovala? Její třinácté komnaty otevírá autorka prostřednictvím životních příběhů nevšedních osobností – V. B. Nebeského, H. Jurenky, J. Helceleta a V. D. Lambla. Každého z nich milovala, mnohdy nekriticky a bezhlavě, ale milovali také oni ji? Nebo za jejich náklonností stála už od počátku vypočítavost?

Chcete si přečíst knihu?Lásky Boženy Němcové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Bittnerová. Číst Lásky Boženy Němcové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY