Traumatologie hrudníku

Traumatologie hrudníku - Josef Vodička, | Dcparkrx.org

...umatologie hrudníku, tj. diagnostika a léčba hrudních úrazů, je jednou ze základních oblastí traumatologie a celé chirurgie ... Kniha: Traumatologie hrudníku | Knihy.ABZ.cz ... . V Evropě se poranění hrudníku podílí na každém druhém úmrtí při dopravní nehodě, v zámoří je dokonce druhou nejčastější příčinou smrtelného úrazu vůbec. Traumatologie; Traumatologické implantáty a nástroje jsou určeny pro operační léčbu zlomenin. Základ sortimentu tvoří hřeby, dlahy, kostní šrouby, zevní fixátory a drobné implantáty. ... Soubor pro stabilizaci hrudn ... Úrazy hrudníku v PNP/SŠ (sestra) - WikiSkripta ... . Základ sortimentu tvoří hřeby, dlahy, kostní šrouby, zevní fixátory a drobné implantáty. ... Soubor pro stabilizaci hrudníku Dlahy femorální distální úhlově stabilní ... Knihy Traumatologie hrudníku-- autor: Vodička Josef Traumatologie hrudníku-- autor: Hytych Vladislav, Tašková Alice Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby-- autor: Čech Oldřich, Douša Pavel, Krbec Martin Forenzní traumatologie-- autor: Beran Michal Základy ústní a čelistní traumatologie 2.vydání-- autor: Pazdera Jindřich, kolektiv autorů Traumatologie hrudníku, tj. diagnostika a léčba hrudních úrazů, je jednou ze základních oblastí traumatologie a celé chirurgie. V Evropě se poranění hrudníku podílí na každém druhém úmrtí při dopravní nehodě, v zámoří je dokonce druhou nejčastější příčinou smrtelného úrazu vůbec. Traumatologie hrudníku v instruktivních kazuistikách. Vladislav Hytych, Alice Tašková a kol. K specifickým rysům traumatologie hrudníku patří častá nutnost okamžitého chirurgického zákroku pro ohrožení vitálních funkcí. Základní znalost této problematiky je proto nezbytná nejen pro chir...

INFORMACE

AUTOR
Josef Vodička,
DIMENZE
8,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Traumatologie hrudníku.pdf

POPIS

Traumatologie hrudníku, tj. diagnostika a léčba hrudních úrazů, je jednou ze základních oblastí traumatologie a celé chirurgie. V Evropě se poranění hrudníku podílí na každém druhém úmrtí při dopravní nehodě, v zámoří je dokonce druhou nejčastější příčinou smrtelného úrazu vůbec. Řadu let chyběla u nás ucelená monografie, která by zahrnovala jak základy oboru, tak nové diagnostické a léčebné postupy. Kolektiv plzeňských a pražských autorů připravil moderní publikaci, která reflektuje potřeby oboru, vyplňuje jednu z mezer na trhu odborné literatury a má šanci stát se vyhledávanou pomůckou při studiu problematiky traumatologie hrudníku. V prakticky koncipované a bohatě ilustrované monografii naleznou základní informace potřebné k pochopení a úspěšnému zvládnutí péče o nemocné s poraněním hrudníku jak studenti v pregraduálním studiu, tak především adepti chirurgie a traumatologie ve studiu postgraduálním.

Chcete si přečíst knihu?Traumatologie hrudníku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Vodička,. Číst Traumatologie hrudníku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY