Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 3., rozšířené vydání

Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 3., rozšířené vydání - Jiří Plamínek | Dcparkrx.org

...i pracovali - 2., doplněné vydání Potřebujete, aby lidé kolem vás dělali to, co od nich očekáváte? Svazek klíčů ke dveřím lidské motivace vám poskytne již druhé vydání této úspěšné knížky ... Tajemství motivace Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi ... ... . Poznáte universálně platná pravidla motivace stejně jako vliv konkrétních situací, povahy prostředí a lidských osobností na motivaci. Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali Kniha Na stránkách mfrobots.cz naleznete informace o knize Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali, kterou napsal autor Jiří Plamínek Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 2. ... Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi ... ... .cz naleznete informace o knize Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali, kterou napsal autor Jiří Plamínek Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 2., doplněné vydání - Ebook written by Plamínek Jiří. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 2., doplněné vydání. Tajemství motivace Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali 2., doplněné vydání Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 3952. publikaci Odpovědná redaktorka Mgr. Božena Hrabalová, Mgr. Irena Koušková Sazba Jan Šístek Počet stran 128 Kniha: Tajemství motivace Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - Plamínek Jiří Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 3., rozšířené vydání Druh sortimentu eKniha Kniha: Tajemství motivace Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali 2., doplněné vydání - Jiří Plamínek Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Nákupy knih na Google Play. Najděte si knihu v největším e-knihkupectví na světě a pusťte se do čtení na webu, v tabletu, telefonu nebo čtečce e-knih ještě dnes. Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali. ... brožovaná 3. rozšířené vydání, 2015 Skladem -10%. 199 Kč ... Tajemství motivace Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; ... Objednávejte knihu Tajemství motivace - Jak zařídit, aby pro vás l...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Plamínek
DIMENZE
10,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 3., rozšířené vydání.pdf

POPIS

Potřebujete, aby lidé kolem vás dělali to, co od nich očekáváte? Svazek klíčů ke dveřím lidské motivace vám poskytne již třetí vydání úspěšné knížky "Tajemství motivace". Uznávaný autor přichází se šesti novými pravidly motivace a nově se zabývá vztahem motivace a manipulace. Ve čtivé a prakticky zaměřené knížce poznáte univerzálně platná pravidla motivace stejně jako vliv konkrétních situací, povahy prostředí a lidských osobností na motivaci. Dozvíte se, jak zjistit, který vliv v konkrétní situaci dominuje, a jak toho využít k motivaci. Odhalíte, jak fungují vztahy mezi různými motivačními typy lidí v různých motivačních situacích - například při zvládání emocí, vyjednávání, zadávání úkolů, řešení konfliktů nebo hodnocení lidí. Kniha je určena manažerům, podnikatelům, politikům všech úrovní, učitelům a lektorům, rodičům, ale i všem ostatním, kteří chtějí ve své práci nebo v osobním životě využít nečekanou sílu motivace.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 3., rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Plamínek. Číst Tajemství motivace: Jak zařídit, aby pro vás lidé rádi pracovali - 3., rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY