Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka

Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka - Rudolf Krautschneider | Dcparkrx.org

...ou vazbou. Její součástí je peříčko tučňáka, které autor přivezl z Antarktidy ... Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka - Rudolf ... ... . • nejúspěšnější kniha mořeplavecké legendy Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka vychází v krásné grafické podobě s plátěnou vazbou a je doplněná opravdickým pírkem tučňáka z Antarktidy • napsal: Rudofl Krautschneider • ilustrovali: Rudolf Krautschneider a Ladislav Vlna • edice Za obzor, svazek 4 Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.úpravou svých preferencí ochrany soukromí. Plachetnicí kolem světa pro pírko tuč ... Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka / Nejlevnější knihy ... .úpravou svých preferencí ochrany soukromí. Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka Rudolf Krautschneider Jeden z největších českých mořeplavců Ruda Krautschneider ve své poutavé knize popisuje plavbu kolem světa v antarktickém pásmu, přistání na pustých ostrovech, ale i barvitost Austrálie, Afriky, Jižní Ameriky a polárních stanic. Nejúspěšnější kniha mořeplavecké legendy Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka vychází v krásné grafické podobě s plátěnou vazbou. Její součástí je peříčko tučňáka, které autor přivezl z Antarktidy. Rudolf Krautschneider je spisovatel, mořeplavec, dobrodruh. Narodil se ve Vídni a po válce se s matkou ... Jeden z největších českých mořeplavců Ruda Krautschneider ve své poutavé knize popisuje plavbu kolem světa v antarktickém pásmu, přistání na pustých ostrovech, ale i barvitost Austrálie, Afriky, Jižní Ameriky a polárních stanic. Hledáte Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka od Rudolf Krautschneider? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka 2014; Co přinesly vlny a odvál vítr 2006; Legenda dobyvatelů 1997; Vnučka oceánu 2010; Moře solí země 2010; všech 13 knih autora. Kniha Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka je v Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka. Rudolf Krautschneider. Jeden z největších českých mořeplavců Ruda Krautschneider ve své poutavé knize popisuje plavbu kolem světa v antarktickém pásmu, přistání na pustých ostrovech, ale i barvitost Austrálie, Afriky, Jižní Ameriky a... Buďte první, kdo ohodnotí "Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka; Krautschneider Rudol" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Nejúspěšnější kniha mořeplavecké legendy Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka vychází v krásné grafické podobě s plátěnou vazbou. Její součástí je peříčko tučňáka, které autor přivezl z Antarktidy. Jeden z největších českých mořeplavců Ruda Krautschneider ve své poutavé knize popisuje plavbu kolem světa v antarktickém pásmu, přistání na ... Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka - Rudolf Krautschneider. 14.07 € Zobraziť viac...

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Krautschneider
DIMENZE
5,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka.pdf

POPIS

Jeden z největších českých mořeplavců Ruda Krautschneider ve své poutavé knize popisuje plavbu kolem světa v antarktickém pásmu, přistání na pustých ostrovech, ale i barvitost Austrálie, Afriky, Jižní Ameriky a polárních stanic. Tuto tři a půl roku dlouhou plavbu absolvovali tři Češi na jachtě Polárka. „Právě bláznovství nás vrací k normálu.“ Tak zní jedna z originálních myšlenek, kterou si autor poznamenal během několikadenní bouře v Indickém oceánu. Z jeho vyprávění čiší zkušenost a moudrost starého barda, který zbrázdil moře celého světa. Není pro něj podstatné, kam dopluje a čeho dosáhne, jde za hlubším prožitkem, zachytává okamžiky, po kterých každý člověk prahne. Píše o moři, které se mu stalo skutečným domovem, o moři, které člověka očišťuje a zbavuje pýchy. Nejúspěšnější kniha mořeplavecké legendy Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka vychází v krásné grafické podobě s plátěnou vazbou. Rudolf Krautschneider je spisovatel, mořeplavec, dobrodruh. Narodil se ve Vídni a po válce se s matkou přestěhoval do Znojma. V 16 letech poprvé uviděl moře, které se mu stalo osudným. Lodě začal stavět sám a svérázně se zapsal do historie námořního jachtingu. S první lodí Vela doplul v roce 1976 na Shetlandy. Zatím poslední a jeho největší lodí je replika Magalhaesovy Victorie, se kterou již jednou obeplul svět. V životě vystřídal mnoho zaměstnání a profesí. Živil se jako dřevorubec, pracoval v dolech. Vzdělání ukončil v sedmé třídě, přesto napsal desítku knih a natočil několik filmů. Některá jeho díla byla přeložena do polštiny, němčiny a angličtiny. Od roku 1994 začal vozit na „suché“ plavby lidi, kteří chtěli odvyknout závislosti na drogách. Zapojil se také do budování dětských domovů rodinného typu.

Chcete si přečíst knihu?Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Krautschneider. Číst Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY