Stoprocentní riziko

Stoprocentní riziko - Jean-Michel Guenassia | Dcparkrx.org

...nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G ... Titanic - Metal Celebration 30th Anniversary (2019, CD ... ... . Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Autor Jean-Michel Guenassia Názov Stoprocentní riziko ISBN 9788025714164 Vydavatelstvo Argo Rok vydania 2015 Kategória Román Táto kniha je o … o hráčovi ktorý sa rozhodne zabiť nudu … Pokud jste ještě neslyšeli o koronaviru, pak musíte žít na jiné planetě. Mluví se o něm všude a panika lidí i organizací na ... Jehlice revue: Detektivka Stoprocentní riziko je spíš ... ... . Mluví se o něm všude a panika lidí i organizací narůstá. Je to pochopitelné - virus se šíří velmi rychle a zatím není znám lék, který by jej dokázal účinně zastavit. Přesto je rozhodně na místě zachovat chladnou hlavu, a především se soustředit … Stoprocentní riziko autor: Guenassia Jean-Michel doporučená cena: 198 K ... Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. schovat popis....

INFORMACE

AUTOR
Jean-Michel Guenassia
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Stoprocentní riziko.pdf

POPIS

V životě jsou ti dobří a ti zlí. A pak ti ostatní. Baptiste Dupré je atypický člověk. Obvyklé morální zásady mu nic moc neříkají, je svobodný a bez skrupulí, je to hráč. Nic ho nevystihuje lépe než hra, adrenalin, pokerové riskování, které roztříští křehkou rovnováhu rozehrané partie. Nebojí se hazardovat, nebojí se soupeřů, věří si a snadno zdolá všechny překážky, které se mu postaví do cesty. Takhle si vybudoval kariéru, tak získal srdce své ženy. Ale uběhlo několik let a Baptiste se začíná příšerně nudit. Dny se střídají, jsou fádní a jeden jako druhý. Až do toho večera, kdy Baptiste konečně narazí na protivníka hodného jeho velikosti. Co kdyby se vrhl do hry, v níž jde o všechno? Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir“, zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu.

Chcete si přečíst knihu?Stoprocentní riziko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Michel Guenassia. Číst Stoprocentní riziko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY