Československé zbraně ve světě: V míru i za války

Československé zbraně ve světě: V míru i za války - Vladimír Francev | Dcparkrx.org

...čtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI ... 305 mm howitzer M1939 (Br-18) - Wikipedia ... . Vítejte! Československé zbraně ve světě Nesmírně poutavá, určitě překvapivá a především donedávna přísně utajovaná historie vývozu čs. zbraní, kterou po dlouholetém bádání v archivech zpracoval náš... Get this from a library! Československé zbraně ve světě : v míru za války. [Vladimír Francev] Home. WorldCat Home About WorldCat Help. Search. Search for Library Items ... Československé zbraně ve světě | Knihy Grada ... . WorldCat Home About WorldCat Help. Search. Search for Library Items Search for Lists Search for Contacts Search for a Library. Create ... Československé legie je označení používané pro jednotky dobrovolnického zahraničního vojenského odboje Čechů a Slováků za první světové války (a ruské občanské války).Legie tvořili čeští a slovenští krajané žijící v zahraničí a bývalí vojáci rakousko-uherské armády, kteří se po zajetí armádami Dohody rozhodli dobrovolně vstoupit do řad legií a ... Československé zbraně ve světě - V míru i za války; Československé zbraně ve světě - V míru i za války. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0251320: Nakladatel: GRADA Publishing, a. s. Cena s DPH : Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Československé zbraně ve světě . 16,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Československé zbraně ve světě V míru i za války . Vladimír Francev; Vladimír Francev . 4,4 . Sledovať autora . Geografia a cestovanie História Technika a priemysel. Všetky knihy autora . Grada, 2015. Na sklade ... The 305 mm howitzer M1939 (Br-18) (Russian: 305-мм гаубица образца 1939 года (Бр-18)) was a Soviet superheavy siege howitzer used by the Soviet Union during World War II.After the Germans occupied Czechoslovakia in March 1939 they took over the Škoda Works, which had been working on this (Skoda XV) design and a companion 210 mm gun (Skoda VX). This info came from the book, Československé zbraně ve světě v míru i za války, by Vladimír Francev. Did the book say where the respective models wh...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Francev
DIMENZE
8,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Československé zbraně ve světě: V míru i za války.pdf

POPIS

To, že Československo patřilo prakticky po celé 20. století mezi zbrojní velmoci, je všeobecně u nás známo. Avšak bližší informace o pohybu zbraní vyráběných v čs. továrnách, případně vyvinutých českými konstruktéry, byly celá léta přísně utajované. Nic se nevědělo o zákulisí tohoto exportu, neznámé zůstávaly příběhy úředníků a techniků, kteří doprovázeli čs. zbraně na jejich cestách, lidí, kteří zajišťovali obchod s tímto vždy žádaným zbořím. Až dnes přístupné archivy umožňují udělat si představu o politických, hospodářských a vojenských souvislostech, o celé té spletité historii kolem zbraní z Československa, které se vyvážely v průběhu 20. století do více než 80 zemí. To, že jde o historii nesmírně poutavou a často určitě překvapivou nás přesvědčí ten nejzasvěcenější průvodce, jakého lze možno u nás najít, historik a specialista na vojenskou historii Vladimír Francev.

Chcete si přečíst knihu?Československé zbraně ve světě: V míru i za války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Francev. Číst Československé zbraně ve světě: V míru i za války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY