Scrapbooking: papír s příběhem

Scrapbooking: papír s příběhem - Irena Vohlídková, | Dcparkrx.org

...ír s příběhem Dejte svým fotografiím a celému svému životu kreativní řád! V dnešní době fotíme při každé příležitosti ... Kniha "Scrapbooking - papír s příběhem" ... . Fotku jednou vystavíme někde v online galerii a tím její příběh končí. Proč by nám ale nemohla dělat radost ... Scrapbooking - papír s příběhem. ... Díky metodě zvané scrapbooking jí vdechneme nový život, budeme ji mít neustále po ruce a můžeme se k ní kdykoli vracet a vzpomínat na neopakovatelné zážitky. Kolektiv autorek vás ve své knize seznámí nejen s metodou scrapbookingu, ale i s tvorbou přání, visaček, záložek a ... Scrapboo ... Scrapbooking - papír s příběhem | Volný čas a kreslení ... ... . Kolektiv autorek vás ve své knize seznámí nejen s metodou scrapbookingu, ale i s tvorbou přání, visaček, záložek a ... Scrapbooking - papír s příběhem - Vohlídková, Irena; kolektiv ; - - Dejte svým fotografiím a celému svému životu kreativní řád! - V dnešní době fotíme při každé příležitosti. Fotku jednou vystavíme někde v online galerii a tím její příběh ... Find magazines, catalogs and publications about "scrapbooking", and discover more great content on issuu. Scrapbooking je způsob zpracování fotoalb, deníků, přáníček nebo dárků. Slovo "scrapbooking" je složeninou slov scrap (ústřižek) a book , a lze ho volně přeložit jako "kniha (z) ústřižků". Historie. Původ ... Scrapbooking - papír s příběhem; ... Hledáte Scrapbooking - papír s příběhem od Irena Vohlídková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a může...

INFORMACE

AUTOR
Irena Vohlídková,
DIMENZE
10,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Scrapbooking: papír s příběhem.pdf

POPIS

V dnešní době fotíme při každé příležitosti. Fotku jednou vystavíme někde v online galerii a tím její příběh končí. Proč by nám ale nemohla dělat radost napořád!? Díky metodě zvané scrapbooking jí vdechneme nový život, budeme ji mít neustále po ruce a můžeme se k ní kdykoli vracet a vzpomínat na neopakovatelné zážitky. Kolektiv autorek vás ve své knize seznámí nejen s metodou scrapbookingu, ale i s tvorbou přání, visaček, záložek a jiných kartiček zvanou cardmaking a s novým revolučním způsobem uchovávání fotografií s názvem Project Life. Zavede vás do pestrobarevného světa scrapbookových papírů a nekonečného vesmíru plného ozdob, kamínků, stužek, kytiček a jiných lákavých dekorací. Pomocí návodů, různých rad a tipů se naučíte tohle všechno použít tak, aby vzniklo něco krásného a jedinečného, co pro vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu.

Chcete si přečíst knihu?Scrapbooking: papír s příběhem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Vohlídková,. Číst Scrapbooking: papír s příběhem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY