Nenasytná: Crossfire série 4

Nenasytná: Crossfire série 4 - Sylvia Day | Dcparkrx.org

... 4. diel série ... Nenásytná -4. časť porovnaj ceny v 5 obchodoch od 8 ... Nenásytná: 4. časť série Crossfire - Sylvia Day | Kniha na ... ... .28 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NENÁSYTNÁ -4. ČASŤ SÉRIE CROSSFIRE (SYLVIA DAYOVÁ) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Už se těším až si přečtu i 5. poslední díl série Crossfire. Tato série je opravdu úžasná. Nabytá erotikou i romantikou. Sice jsem si občas připadala s příběhem ... Nenasytná - Crossfire série 4 - Sylvia Day - Megaknihy.cz ... . Nabytá erotikou i romantikou. Sice jsem si občas připadala s příběhem jako na lodi, ale části příběhu, které následovali to vylepšily :). Nenasytná - Crossfire série 4. ... Série Crossfire bývá dost často srovnávána s Padesáti odstíny s tím, že 50 odstínů je lepší a je to fenomén. Mě 50 odstínů bohužel vůbec nebavilo, mnohem lepší mi přišla tato série i když z erotické literatury se dají najít mnohem lepší kousky. Hlavní hrdinka Eva se ... Titul Nenasytná od Day Sylvia, 9788073219468 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Crossfire série 4. DAY Sylvia. Info: Fortuna Libri, 2015 (1.) - váz., 360 str. Z angl. přel. J. Pacnerová EAN: 9788073219468 This video is fanmade. It is not the real trailer. I did it just for fun.Hope you guys like it....

INFORMACE

AUTOR
Sylvia Day
DIMENZE
10,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Nenasytná: Crossfire série 4.pdf

POPIS

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové – a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci. Sylvia Day je autorka více než dvaceti mezinárodních bestsellerů, které jsou ověnčeny literárními cenami, umisťují se na první příčce žebříčku deníku The New York Times a prodávají se ve více než čtyřiceti zemích. V sedmadvaceti zemích je nejprodávanější autorkou. Na trhu jsou desítky milionů výtisků jejích knih. Společnost Lionsgate připravuje televizní zpracování její knižní série Crossfire.

Chcete si přečíst knihu?Nenasytná: Crossfire série 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvia Day. Číst Nenasytná: Crossfire série 4 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY