Bohémské háčkování: Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích

Bohémské háčkování: Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích - Marinke Slumpová | Dcparkrx.org

...vy - Techniky háčkování, 10 projektů, 110 vzorů ... Bohémské háčkování ... ... Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích. Sbírka háčkovaných doplňků obsahuje projekty, jejichž výroba je rychlá a snadná, jako jsou třeba polštářky a nejrůznější malé podložky. Najdete zde ale i rozměrnější výrobky, například šály či deky, jejichž zhotovení zabere o něco více času. Bohémské háčkování. Tradiční motivy v moderních barevných kombinací ... Bohémské háčkování ... . Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích. Šatník i domácnost rozsvítí záplava bohémských háčkovaných výtvorů. Rádi byste si pořídili parádní kolekci háčkovaných výrobků v nespoutaném bohémské... V téhle nádherné ilustrované knížce najdete spoustu zajímavých - ale také velice snadných - háčkovaných vzorů v těch nejkrásnějších a nepůsobivějších barevných kombinacích. Kniha: Pletenie a háčkovanie [SK] a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
Marinke Slumpová
DIMENZE
7,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Bohémské háčkování: Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích.pdf

POPIS

Šatník i domácnost rozsvítí záplava bohémských háčkovaných výtvorů. Rádi byste si pořídili parádní kolekci háčkovaných výrobků v nespoutaném bohémském stylu? Pak vám nabízíme tři desítky úžasných pestrobarevných modelů inspirovaných tradičními lidovými vzory. Tato jedinečná sbírka háčkovaných doplňků obsahuje projekty, jejichž výroba je rychlá a snadná, jako jsou třeba polštářky a nejrůznější malé podložky. Najdete zde ale i rozměrnější výrobky, například šály či deky, jejichž zhotovení zabere o něco více času. Uvidíte, že půvabné lidové vzory jsou nejhezčí v pestré škále barev. Všechno vám půjde snadno a podle návodů a vzorů našich talentovaných umělkyň uháčkujete, co jen vás napadne: tašky, rukavičky... a mnoho dalších překrásných věcí. Seznámíte se s fantastickými technikami háčkování a získáte spoustu inspirace. Barevné fotografie vám pomohou pochopit, jak přesně při práci postupovat a jak úžasné věci vás na konci čekají. Ohňostroj veselých barev rozzáří vaše oblečení i bytové dekorace a vnese do vašeho domova i šatníku duhovou vlnu bohémské elegance. Budete šik, originální a moderní.

Chcete si přečíst knihu?Bohémské háčkování: Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marinke Slumpová. Číst Bohémské háčkování: Tradiční motivy v moderních barevných kombinacích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY