Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance

Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance - Neil Gaiman | Dcparkrx.org

...nce Sandman - Lovci snů - komiks Sandman 01: Preludia a nokturna barevné vyd ... Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance - povídky ... ... . Sandman 02: Domeček pro panenky barevné vyd. Sandman 03: Krajina snů barevné vyd. Sandman 04: Údobí mlh barevné vyd. Sandman 05: Hra o tebe Sandman 06a: Báje & odlesky I Sandman 06b: Báje a odlesky II Poslední změna: 28.12.2019 Předběžné varování - krátké fikce a disturbance Sandman - Lovci snů - komiks Sandman 01: Preludia a nokturna barevné vyd. Sandman 02: Domeček pro panenky barevné vyd. Sandman 05: Hra o tebe Sandma ... Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance - povídky ... ... . Sandman 02: Domeček pro panenky barevné vyd. Sandman 05: Hra o tebe Sandman 06a: Báje & odlesky I Sandman 06b: Báje a odlesky II Sandman 07: Krátké životy Sandman 08: Konec světů; Sandman 10: Tryzna Předběžné varování - krátké fikce a disturbance Sandman - Lovci snů - komiks Sandman 01: Preludia a nokturna barevné vyd. Sandman 02: Domeček pro panenky barevné vyd. Sandman 03: Krajina snů barevné vyd. Sandman 04: Údobí mlh barevné vyd. Sandman 05: Hra o tebe Sandman 06a: Báje & odlesky I Sandman 06b: Báje a odlesky II Tu sice vlastním již pár let, ale když jsem ji před lety zakoupil, poznal jsem v ní ihned na první stránce povídku z knihy Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance. Mezitím mi ale ze vzpomínek prchla, tak jsem si ji přečetl znovu a tentokrát se i kochal obrázky od Chrise Riddella....

INFORMACE

AUTOR
Neil Gaiman
DIMENZE
11,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance.pdf

POPIS

„My všichni máme svoje malé spouště… věci, které na nás čekají v temných chodbách našich životů,“ píše Neil Gaiman v úvodu Předběžného varování, pozoruhodného kompendia pětadvaceti povídek a básní, ve kterých zkoumá transformativní moc imaginace. V povídce "Dobrodružný příběh" – jistým způsobem spřízněné s knihou Oceán na konci uličky – se Gaiman zamýšlí nad smrtí a jak si lidé berou svoje příběhy s sebou, když umírají. „Kalendář příběhů“ je sestaven z minipovídek o měsících v roce – příběh pirátky a březnových větrů, iglú postaveného z knih a pohlednice ke Dni matek, která způsobí poruchu ve vesmíru. V povídce „Případ smrti a medu“ nabízí Gaiman možnost podívat se na legendárního detektiva Sherlocka Holmese trochu jinak. Ve sbírce najdete také „Bezčasí“, velice zvláštní příběh napsáný v roce 2013 pro oblíbený seriál Pán času, stejně jako dosud nepublikovaný příběh ze světa Amerických bohů „Černý pes“ o tom, co se stalo, když se Stín cestou zpátky do Ameriky zastavil v jedné vesnické hospodě. Gaiman, kreativní spisovatel s nenapodobitelným tvůrčím géniem, nás pomocí své literární alchymie přenáší hluboko do neprobádané země, kde se fantastické stává skutečným a každodenní jasně žhne. Předběžné varování, plné divů a hrůz, překvapení a pobavení, je pokladnice literárních požitků, které zaměstnají mysl, sevřou u srdce a zatřesou s duší.

Chcete si přečíst knihu?Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neil Gaiman. Číst Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY