Hranice věčnosti

Hranice věčnosti - Ken Follett | Dcparkrx.org

... pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichá ... Kniha: Hranice věčnosti (Ken Follett) | Martinus ... ... Hranice věčnosti: Století 3 Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí - po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy, Hranice věčnosti. Hranice věčnosti už pojednává o studené válce, tedy době ještě ne tolik vzdálené. „Hranice vě ... E-kniha: Hranice věčnosti - Ken Follett | Knihy.ABZ.cz ... . Hranice věčnosti už pojednává o studené válce, tedy době ještě ne tolik vzdálené. „Hranice věčnosti se odehrává v televizní éře, což mi umožnilo přístup k filmovým i zvukovým záznamům mnoha klíčových událostí. Za Kennedyho i Nixona se setkání v Bílém domě natáčela a tyhle nahrávky jsou teď na internetu. Hranice věčnosti Série: Století (3.) Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí - po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy, Hranice věčnosti. Hranice věčnosti Follett Ken Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí - po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy, Hranice věčnosti. První dvě knihy se dočkaly seriálové adaptace. Úspěšná byla i autorova trilogie mapující pohnutou historii minulého století nazvaná prostě a jednoduše Století (Pád titánů, Zima světa, Hranice věčnosti)....

INFORMACE

AUTOR
Ken Follett
DIMENZE
11,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Hranice věčnosti.pdf

POPIS

Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí – po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy, Hranice věčnosti. Do životů Maud von Urlich a jejích potomků v Berlíně, rodu Dewarových ve Spojených Státech, Ethel Williamsové a její londýnské rodiny i rusko-amerického klanu Peškovových tentokrát zásadním způsobem vstoupí dějinné události a konflikty od počátku 60. do konce 80. let 20. století –  kubánská krize, stavba berlínské zdi, atentáty na bratry Kennedyovy, boj amerických černochů za lidská práva, válka ve Vietnamu, zhroucení komunistického bloku, ale také kulturní fenomény příznačné pro tuto dobu – samizdat, média či hudba a jejich role v boji za mír a svobodu. Dějinné i osobní peripetie příběhu se uzavírají, ve čtenářích však zanechají trvalou stopu v podobě nezapomenutelného zážitku.

Chcete si přečíst knihu?Hranice věčnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ken Follett. Číst Hranice věčnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY