Na frekvenci čínské medicíny

Na frekvenci čínské medicíny - Petr Hoffmann | Dcparkrx.org

...Černé věže 6, České Budějovice. Více informací ... Na frekvenci čínské medicíny - Petr Hoffmann | Databáze knih ... . Informujte mě, až bude k dispozici. 270 Kč. Koupit. Chcete-li koupit ... Hoffmannova první kniha Na frekvenci čínské medicíny (KK 2002) se setkala s mimořádným zájmem čtenářů. Po pěti letech autor přichází s novou publikací, která čtenáře zavede k pramenům tradiční čínské medicíny, pomůže nalézt cestu, jak se zbavit nejrůznějších obtíží a neduhů, nabídne řadu receptů na zdravé, ale chutné pokrmy a neocenitelné rady, jak ... Na těchto stránkách najdete články o tom, s jak ... Kniha NA FREKVENCI ČÍNSKÉ MEDICÍNY (776) > Knihy ... ... Na těchto stránkách najdete články o tom, s jakými zdravotními potížemi vám mohou pomoci. Řada zajímavých informací o TČM je v bestsellerech Na Frekvenci čínské medicíny a Od pramene čínské medicíny. Napsal je MUDr. Petr Hoffmann, který TČM sám praktikuje v Českých Budějovicích. Kupte knihu Na frekvenci čínské medicíny (Petr Hoffmann) v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. (776) Kniha Na frekvenci čínské medicíny. Výrobce: TCM Herbs. ... , práci, odpočinek, emoce apod. Zajímavý je i pohled tradiční čínské medicíny na potraviny. Ty se totiž od bylin z čínského pohledu nijak zvlášť neliší, neboť každá potravina, stejně jako bylina, má určitý vliv na náš organismus - kupř. dle ... Na frekvenci čínské medicíny - Petr Hoffmann. Jihočeský lékař, který aplikuje tradiční čínskou medicínu v praxi, se věnuje jednotlivým oblastem zdraví... Čínský lékař je to šetrná pomoc a léčba nemocí bez chemie. Čínská medicína vyléčí pomocí bylin, správné stravy ( čínské dietologii ) a posílí váš vlastní imunitní systém. Medicína, která léčí nemoc a člověka jako celek. Napište nám na [email protected] a vaše účty spojíme. Proč jsme se spojili? O Palmknihy a eReading se už pár let starala stejná skupina e-knihomolů - Lucka, Denisa, Vašek, Alžběta, Dan a Zuzka. Přišlo nám tedy logické spojit vše pod jednu virtuální střechu a poskytnout vám ty nejlepší zážitky ze čtení právě ... 1. Vředy na jazyku. Lékaři tradiční čínské medicíny se domnívají, že mezi jazykem a srdcem existuje velmi úzké spojení. Proto pokud se vřídky dlouhodobě objevují na jazyce, obvykle to znamená, že srdce trpí vnitřním horkem nebo jsou přítomny toxické látky kvůli vnitřnímu žáru. 2. Chronické akné na čele. Všetky informácie o produkte Kniha Na frekvenci čínské medicíny - Petr Hoffmann, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Na frekvenci čínské medicíny - Petr Hoffmann....

INFORMACE

AUTOR
Petr Hoffmann
DIMENZE
11,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Na frekvenci čínské medicíny.pdf

POPIS

Jihočeský lékař, který aplikuje tradiční čínskou medicínu v praxi, se věnuje jednotlivým oblastem zdraví a seznamuje s používáním bylinných léčivých směsí. V souladu s tradicí klade důraz na prevenci a dodržování správné životosprávy. Radí, jak se v souvislosti se svým typem stravovat, čemu se vyhýbat, jak uvést tělo i mysl do harmonie. Druhou část knihy tvoří seznam čínských léčivých prostředků, jež si lze objednat i na dobírku.

Chcete si přečíst knihu?Na frekvenci čínské medicíny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hoffmann. Číst Na frekvenci čínské medicíny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY