Trénujeme s Figurkou: Šachová cvičebnice

Trénujeme s Figurkou: Šachová cvičebnice - - | Dcparkrx.org

... od 5 do 10 let, které mají chuť hrát šachy ... Trénujeme s Figurkou - Knihkupectví Ládví ... . Cvičebnice nabízí to, co běžným učebnicím šachu chybí, a to jsou opravdu ty nejjednodušší úlohy na procvičení lehkých matů. Děti se naučí, jak se vyvarovat zbytečným patům při jasně vyhraných partiích, a pochopí ... Trénujeme s Figurkou - Šachová cvičebnice, autor Martina Kořenová mezinárodní mistřině v šachu, 43 strán Taška pre šachistov- taška je nepremokavá, do tašky sa vmestia hodiny, figúrky, šachovnica, dve perá, menovka školáka.Je tam aj priestor pre knihu a zápisník. Cvi ... Trénujeme s Figurkou od 114 Kč - Heureka.cz ... .Je tam aj priestor pre knihu a zápisník. Cvičebnice diagramů, Brožuru "Trénujeme s Figurkou", Kdo z našich účastníků má brožuru "Trénujeme s Figurkou" vezme sebou. Týká se skupiny "B" a "C" ... Šachová školka. Cvičebnice _ úlohy a řešení ... Literatura Aktivita členů Počet aktivních žáků Úroveň Finanční nárok Metodická příručka Sbírka šachových úloh Pat a Mat Cvičebnice č.1 Šachové školky - Hra s šachovou figurkou; ... Individuální trénink ; Šachové školky na Táborsku 2019-20: Šachová školka při MŠ Sokolovská Tábor - již samostatná činnost; Šachová školka při CMŠ Příběnická Tábor - připravujeme ... Šachová školka. Cvičebnice _ úlohy a řešení ... Trénujeme s Figurkou - Figurka ... Ve spolupráci s Šachovým svazem ČR přicházíme s první cvičebnicí šachu na českém trhu. Je určena pro děti od 5 do 10 let, které mají chuť hrát šachy. Cvičebnice nabízí to, co běžným učebnicím šachu chybí, a to jsou opravdu ty nejjednodušší úlohy na procvičení lehkých matů Trénujeme s Figurkou 800 0 0 0 80 Pat a Mat hrají šachy 400 190 352 0 9 951 Cvičebnice - 2. díl 2494 21 30 0 58 2603 ... Trénujeme s Figurkou Figurka, 2015 . Posielame do 20 dní. Ve spolupráci s Šachovým svazem ČR přicházíme s první cvičebnicí šachu na českém trhu. ... které mají chuť hrát šachy. Cvičebnice nabízí to, co běžným učebnicím šachu chybí, a to jsou opravdu... Viac o knihe -5% 5,37 € ... Má šachová kariéra...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénujeme s Figurkou: Šachová cvičebnice.pdf

POPIS

Ve spolupráci s Šachovým svazem ČR přicházíme s první cvičebnicí šachu na českém trhu. Je určena pro děti od 5 do 10 let, které mají chuť hrát šachy. Cvičebnice nabízí to, co běžným učebnicím šachu chybí, a to jsou opravdu ty nejjednodušší úlohy na procvičení lehkých matů. Děti se naučí, jak se vyvarovat zbytečným patům při jasně vyhraných partiích, a pochopí základní „finty“, které pomáhají vyhrát šachovou partii. Poznají hlavní sílu figur. Je vhodná jak pro šachové oddíly, tak pro jednotlivé šachové nadšence. Dokonce úplní začátečníci v ní najdou zalíbení, protože začíná odhalováním tajemství šachu vysvětlením pravidel. Připravili jsme pro Vás barevnou omalovánku plnou šachových kombinací i nešachových úloh. Ve 20 kapitolách najdete úlohy, instrukce pro začátečníky, básničky, počítadlo bodů a na konci diplom pro všechny pilné žáky. Cvičebnice pomůže lektorům šachových kroužků. Každé dítě z kroužku ji může mít k dispozici a lektor pak cvičebnici může využít jako pomůcku při hledání optimálního rozložení výuky ve školním roce. Dětem z ní může zadávat domácí úkoly. Cvičebnice navíc obsahuje řadu nešachových úloh, rébusů a omalovánek, což je bezesporu pozitivním motivačním aspektem. Součástí cvičebnice jsou originální ilustrace.

Chcete si přečíst knihu?Trénujeme s Figurkou: Šachová cvičebnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Trénujeme s Figurkou: Šachová cvičebnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY