Francouzský slovník na cesty

Francouzský slovník na cesty - Alena Polická | Dcparkrx.org

...ch situácie, ktoré musia turisti často riešiť: na letisku, na stanici, v hoteli, v obchodoch, v lekárni, na polícii atď ... Slovník na cesty | Albatrosmedia.cz ... . Chystáte sa na cesty do zahraničia a neviete si rady s jazykom? Vezmite si so sebou Slovník na cesty, určite sa s ním nestratíte. Šikovný pomocník obsahuje veľa ilustrácií znázorňujúcich situácie, ktoré musia turisti často riešiť: na letisku, na stanici, v hoteli, v obchodoch, v lekárni, na polícii atď. Slovník obsahuje přibližně 20 000 nejfrekventovanějších hesel. Součástí slovníčku jsou také praktické přílohy ... Francouzský slovník na cesty | Albatrosmedia.cz ... . Slovník obsahuje přibližně 20 000 nejfrekventovanějších hesel. Součástí slovníčku jsou také praktické přílohy se seznamem číslovek i stručným přehledem francouzské gramatiky. Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty - Lingea od authora a nakladatelství za skvělé ... Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty. Lingea CZ , 2011...

INFORMACE

AUTOR
Alena Polická
DIMENZE
12,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Francouzský slovník na cesty.pdf

POPIS

Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc – veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii atd. Vedle ilustrací jsou uvedena slovíčka s výslovností, takže si je snadno přečtete a zapamatujete. Kromě slovíček najdete v knize i často používané výrazy. Potřebujete se zeptat na cestu? Půjčit si auto v cizině? Koupit si jízdenku? Požádat o jiný pokoj v hotelu? To všechno a mnoho dalších frází si osvojíte díky tomuto slovníku.

Chcete si přečíst knihu?Francouzský slovník na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Polická. Číst Francouzský slovník na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY