Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů

Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů - Alexander von Bernus | Dcparkrx.org

...bu spagyrických léků, jež existuje dodnes ... Alchymie - Chemie - Referáty | Odmaturuj ... . Alchymie a lékařství - Alexander von Bernus . Alexander von Bernus (1880-1965) básník a literát, blízký přítel Hermanna Hesse, Thomase Manna či Rudolfa Steinera, právem patří mezi největší znalce alchymie ve 20. století. Alchymii se věnoval ve své laboratoři v klášteře v Neuburgu a později na zámku Donaumünster a pod ... Tajemství adeptů. 100% 5 1. ... O čem je kniha Alchymie a l ... Alexander von Bernus: Alchymie a lékařství. Tajemství adeptů ... . 100% 5 1. ... O čem je kniha Alchymie a lékařství? Alexander von Bernus (1880-1965) básník a literát, blízký přítel Hermanna Hesse, Thomase Manna či Rudolfa Steinera, právem patří mezi největší znalce alchymie ve 20. století. Alchymii se věnoval ve své laboratoři v klášteře v Neuburgu a později na ... Alchymie a lékařství Bernus, Alexander von. 3 dny. Naše cena: 264 Kč ... Alchymie a lékařství Tajemství adeptů Autor: Alexander von Bernus Publikace popisuje alchymii jako ucelený kosmogenetický systém a staví ji do kontrastu s moderní fyzikální chemií. Autor také popisuje své zkušenosti s výrobou spagyrických léků a ... Alexander von Bernus: Alchymie a lékařství. Tajemství adeptů 270 K ... Alchymie a lékařství . 13,37 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Alchymie a lékařství Tajemství adeptů . Alexander von Bernus; Alexander von Bernus . 0,0 . Sledovať autora . Medicína . Všetky knihy autora . Malvern, 2015. Vydavateľstvo Malvern, 2015. Alexander von Bernus (1880-1965) básník a literát, blízký ... Alchymie však nebyla pouze jakousi neumělou vědou marně pachtící se za nesplnitelnými touhami, jak si většina lidí představuje. Historie alchymie. Ještě než přejdeme k historii alchymie, zabývejme se chvíli samotným slovem alchymie, protože jak historie alchymie, tak i původ tohoto slova spolu souvisejí. • Pokud se setkáte se spirituální doktrínou nebo vědeckou teorií, která do své teorie, experimentů nebo „ezoterických učení" jako významné aspekty umísťuje pravoúhelník zlatého řezu, Fibonacciho spirálu či sekvenci, vězte, že máte co do činění s hlediskem, které vyznává zbytek komponentů metatronické Vědy smrti a technologií „Květiny zkázy" a ... Alchymie tradiční věda o kosmu a duši. Alchymie & kabala. Alchymie a lé...

INFORMACE

AUTOR
Alexander von Bernus
DIMENZE
3,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů.pdf

POPIS

Alexander von Bernus (1880-1965) básník a literát, blízký přítel Hermanna Hesse, Thomase Manna či Rudolfa Steinera, právem patří mezi největší znalce alchymie ve 20. století. Alchymii se věnoval ve své laboratoři v klášteře v Neuburgu a později na zámku Donaumünster a pod názvem Soluna založil laboratoř na výrobu spagyrických léků, jež existuje dodnes. V knize Alchymie a lékařství popisuje alchymii jako ucelený kosmogenetický systém a staví ji do kontrastu s moderní fyzikální chemii coby vědeckou disciplínou. Zároveň zde otevřeně popisuje své zkušenosti s výrobou spagyrických léků a jejich užíváním.

Chcete si přečíst knihu?Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexander von Bernus. Číst Alchymie a lékařství: Tajemství adeptů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY