Stoprocentní riziko

Stoprocentní riziko - Jean-Michel Guenassia | Dcparkrx.org

...istů a Vysněný život Ernesta G.úi> Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu ... Titanic - Metal Celebration 30th Anniversary (2019, CD ... ... . Stoprocentní riziko od Jean-Michel Guenassia v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Stoprocentní riziko autor: Guenassi ... Jehlice revue: Detektivka Stoprocentní riziko je spíš ... ... . Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Stoprocentní riziko autor: Guenassia Jean-Michel dopor. cena: 198 Kč naše cena: 166Kč Type: Demo Release date: 1987 Catalog ID: N/A Label: Independent Format: Unknown Reviews: None yet Stoprocentní riziko Prodej skončil. 5,0 Hodnotili 4 uživatelé 5 4x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. První próza autora úspěšných knih Klub nenapravitelných optimist ů a ... Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. View credits, reviews, tracks and shop for the 2019 CD release of Metal Celebration 30th Anniversary on Discogs. Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir", zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu. Tato čísla jsou ale platná pouze tehdy, pokud je antikoncepce používána přesně dle instrukcí a nejsou přítomny žádné další rušivé e...

INFORMACE

AUTOR
Jean-Michel Guenassia
DIMENZE
12,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Stoprocentní riziko.pdf

POPIS

V životě jsou ti dobří a ti zlí. A pak ti ostatní. Baptiste Dupré je atypický člověk. Obvyklé morální zásady mu nic moc neříkají, je svobodný a bez skrupulí, je to hráč. Nic ho nevystihuje lépe než hra, adrenalin, pokerové riskování, které roztříští křehkou rovnováhu rozehrané partie. Nebojí se hazardovat, nebojí se soupeřů, věří si a snadno zdolá všechny překážky, které se mu postaví do cesty. Takhle si vybudoval kariéru, tak získal srdce své ženy. Ale uběhlo několik let a Baptiste se začíná příšerně nudit. Dny se střídají, jsou fádní a jeden jako druhý. Až do toho večera, kdy Baptiste konečně narazí na protivníka hodného jeho velikosti. Co kdyby se vrhl do hry, v níž jde o všechno? Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir“, zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu.

Chcete si přečíst knihu?Stoprocentní riziko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Michel Guenassia. Číst Stoprocentní riziko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY