Holka a ne ledajaká: Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila"

Holka a ne ledajaká: Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se

... title data search history . results: search [or] ISN:0000000365441395 | 1 hits 1 hits Holka, a ne ledajaká : provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" / Hlavní autor Dunham, Lena, 1986- Vydáno 2015 Dostupnost : Načítá se ... Lena Dunhamová: Holka, a ne ledajaká :: Monushka ... ... Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" Dunhamová Lena. Otevřená, šokující, neuvěřitelná, ale pravdivá. Taková je knížka Leny Dunham - Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl), na kterou čeká celý svět. Debut z pera režisérky, scénáristky, producentky, herečky, ale ... Holka a ne ledajaká: Provokativní výpověď mladé ženy ... Kniha: Holka a ne ledajaká (Lena Dunham) | Martinus ... . Taková je knížka Leny Dunham - Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl), na kterou čeká celý svět. Debut z pera režisérky, scénáristky, producentky, herečky, ale ... Holka a ne ledajaká: Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" Česká architektura 2013-2014; Kdo probudí hvězdy; Amélie a tma; Astro-kalendář 2010; Sváry zření; Vánoční inspirace [Zlín] : Časopis Nezbeda a Cvrček, o.p.s. ve spolupráci s Centrem pro katechezi Arcibiskupství olomouckého, 2018. 42 stran . Poznáváme naše světce. ISBN 978-80-906564-5-1. Byla jsem princeznou : osud ženy, která zaplatila krutou daň / Autor: Pascarl, Jacqueline, 1963- Vydáno: (2006) Neházej mimčo do žita : jak se vzpamatovat, když si to miminko rozmyslí a nenarodí se / Autor: Horázná, Kateřina, 1977- Vydáno: (2012) Holka a ne ledajaká. Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se „naučila" ... jak přežít péči o dítě ......

INFORMACE

AUTOR
Lena Dunhamová
DIMENZE
10,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka a ne ledajaká: Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila".pdf

POPIS

Otevřená, šokující, neuvěřitelná, ale pravdivá. Taková je knížka Leny Dunham - Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl), na kterou čeká celý svět. Debut z pera režisérky, scénáristky, producentky, herečky, ale hlavně hvězdy HBO seriálu Girls přichází, aby zanechal všechny čtenáře s otevřenou pusou. Za svoji práci byla nominovaná na několik cen EMMY a získala dva Zlaté glóby. Teď však přichází jako spisovatelka, která odhaluje své nejhlubší nitro, jak fyzické, tak i psychické. Její styl je přímý, ostrý, vtipný a sarkastický. S humorem sobě vlastním se zpovídá z těch nejtrapnějších i nejdůležitějších okamžiků svého života. Silné scény, které nikoho nenechají chladným; zážitky, které by člověk neprozradil ani nejlepšímu příteli Lena Dunham otevřeně a sebekriticky nabízí na zlatém podnose. Vztahy, sex, drogy, rodina, problémy, úspěch, váha, vzlety a pády, takový je život Leny Dunham a ona z něho čerpá to nejlepší pro své umělecké aktivity i pro knihu Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl). Random House za ní zaplatil 3,7 milionů dolarů. V roce 2015 vychází ve 23 zemích světa.

Chcete si přečíst knihu?Holka a ne ledajaká: Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lena Dunhamová. Číst Holka a ne ledajaká: Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY