Brněnské kostely

Brněnské kostely - Milena Flodrová, | Dcparkrx.org

...tu ale také třeba synagogu. Zjistěte více POZNEJTE BRNĚNSKÉ SOCHY V ulicích Brna narazíte na objekty, o kterých občas nebudete vědět, co si myslet ... Brněnské kostely | TICmB | FOTO STUDIO FLUSSER ... . ... Media in category "Churches in the Roman Catholic Diocese of Brno" This category contains only the following file. Kostel Nanebevzetí Panny Marie Bohdalice1.jpg 1,920 × 2,560; 1.25 MB Brněnské kostely při Noci kostelů navštívilo na sto tisíc lidí. 10. červen 2017 (taz) - Brněnské kostely a modlitebny se v pátek večer opět otevřely veřejnosti při devátém ročníku Noci kostelů. Do 43 círke ... Brněnské kostely | TICmB | FOTO STUDIO FLUSSER ... . 10. červen 2017 (taz) - Brněnské kostely a modlitebny se v pátek večer opět otevřely veřejnosti při devátém ročníku Noci kostelů. Do 43 církevních staveb se podle mluvčí brněnského biskupství Martiny Jandlové přišlo podívat odhadem 100.000 lidí. Kostely a katedrály. Kostel Jana Amose Komenskeho - Cerveny Kostel. 22 recenzí . Památky a zajímavá místa, Kostely a katedrály. Architektonicky významné budovy (13) Zobrazit vše. Vila Stiassni. 44 recenzí . Architektonicky významné budovy, Památky a zajímavá místa, Speciální muzea. Brněnské kostely Milena Flodrová, Miloslav Alexej Fryščok, Ota Tučka Nakladatel: Šimon Ryšavý 2015 Brněnské kostely | TICmB. Název projektu: Kostely v centru Brna Lokace: Brno, Česká republika Rok: 2016 Vyfoceno pro: Turistické informační centrum města Brna Vyfotit dle požadavku zakázky patnáct centrálních kostelů během tří týdnů? Brněnské kostely (okr. Brno-město) Vytisknout s sebou. Brno je velmi bohaté město na kostely a kapličky. Už jenom v samotném centru je hned několik významných chrámů a kostelů, které stojí za to navštívit. Zde je tip na některé z nich. Brněnské kostelní betlémy. Z betlému Jany Moštkové Brněnské kostely jsem se přesvědčil, že i v Brně je mnoho kostelů, které o Vánocích staví své kostelní betlémy. Hledám proto stejně zapáleného nadšence, který se o Vánocích projde po brněnských kostelech s betlémy a ofotografuje nejen betlémy, ale i kostely, jejich vnitřky, z betlémů také detaily a pošle ... Brněnské kostely. Fotky; O albu; Fotodárky Akce; 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Odstranění fotek a videí z alba. Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci. Smazat vybrané ... Brněnské kostely. Kolektiv. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 375 K...

INFORMACE

AUTOR
Milena Flodrová,
DIMENZE
8,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Brněnské kostely.pdf

POPIS

Příběhy 31 brněnských kostelů, jež jsou doplněny o 220 barevných fotografií Oty Tučky. Knihu, která je vytištěna na křídovém papíře, uvádí brněnská historička Milena Flodrová. Ve druhé části publikace se nachází i ANGLICKÁ a NĚMECKÁ verze textu Miloslava Alexeje Fryščoka. Seznam uvedených kostelů: Katedrála sv. Petra a Pavla (Petrov), Chrám sv. Michala (Dominikánské nám.), Kostel sv. Jakuba (Jakubská ul.), Minoritský kostel sv. Janů (Minoritská ul.), Kostel sv. Tomáše (Moravské nám.), Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Jezuitská ul.), Kostel Nalezení sv. Kříže (Kapucínské nám.), Kostel sv. Maří Magdaleny (Františkánská ul.), Pravoslavný kostel sv. Václava (Gorazdova ul.), Chrám Jana Ámose Komenského (Komenského nám.), Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Mendlovo nám.), Klášterní kostel sv. Leopolda (Vídeňská ul.), Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie (Křenová ul.), Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Zábrdovice), Kostel Cyrila a Metoděje (Židenice), Poutní kostel Zvěstování Panny Marie (Tuřany), Kostel sv. Jiljí (Komárov), Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně (Husovice), Kostel sv. Augustina (Masarykova čtvrť), Kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů (Žabovřesky), Kostel sv. Vavřince (Řečkovice), Kostel sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty (Bystrc), Kostel sv. Vavřince (Komín), Kostel Nejsvětější Trojice (Královo Pole), Kostel sv. Bartoloměje (Žebětín), Kostel sv. Klementa Maria Hofbauera (Horní Heršpice), Kostel sv. Václava (Obřany), Kostel sv. Jana Nepomuckého (Starý Lískovec), Kostel sv. Jiljí (Líšeň), Kostel Povýšení sv. Kříže (Slatina), Kostel sv. Cyrila a Metoděje (Bílovice nad Svitavou).

Chcete si přečíst knihu?Brněnské kostely ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Flodrová,. Číst Brněnské kostely Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY