Coursing: pro chrty i nechrty

Coursing: pro chrty i nechrty - Věra Malátková | Dcparkrx.org

...zi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha: Coursing pro chrty i nechrty (Věra Malátková) | bux.sk ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... ProChrta.cz jsou potřeby pro chrty (oblečení, obojky a vodítka, potřeby pro dostihový a coursingový sport, pelíšky a dečky, potřeby pro chrtí majitele)! V dnešní době však není coursing výsadou chrtů, i když jsou stále považování za nejvhodnější plemeno pro tento sport. Na trénincích i závodech můžete vidět různou škálu plemen a pro ofi ... Coursing | SpokojenyPes.cz ... . Na trénincích i závodech můžete vidět různou škálu plemen a pro oficiální běhy máme základní rozdělení na chrty a nechrty. Coursing - Nechrty - Bratislava, Bratislava, Slovakia. 174 likes. Nelicencované coursingové behy a tréningy, zamerané na plemeno Louisianský leopardí pes, alebo pre každého aktívneho psa, bez dôrazu... Obsah knihy: Coursing pro chrty i nechrty. Coursing je psí sport, který si u nás rok od roku získává víc a víc příznivců. Nejbližší je chrtům a příslušníkům primitivních plemen, jako jsou basenji, faraónští psi nebo podenca, ale v současnosti se mu začínají věnovat i majitelé celé řady dalších plemen - od teriérů přes border kolie až po ridgebacky nebo ... Coursing pro chrty a nechrty /Věra Malátková/. Coursing je psí sport, který si u nás rok od roku získává víc a víc příznivců. Nejbližší je chrtům a příslušníkům primitivních plemen, jako jsou basenji, faraónští psi nebo podenca, ale v současnosti se mu začínají věnovat i majitelé celé řady dalších plemen - od teriérů… Svatováclavský coursing pro chrty a nechrty CACT závod chrti a bodovací nechrti. Pecínov: 2017. 16.-17.9.2017 07.00 - 17.00: Klubový závod při MČR pro chrty - klubový závod a licence. Mistrovství ČR pro nechrty a licence. Ptýrov: 3.-4.6.2017 Usporiadateľ: Racing Hounds Slovakia (ďalej len RHS), www.coursing.sk Vedúci podujatia: Martina Mariščáková Kontaktná osoba: Martina Mariščáková , 0904 746 327 Druh pretekov: pretek pre nechrty, súčasť Športového víťaza RHS 2016 Uzávierka prihlášok: 11.5.2016 do 23:59 Upozornenie : Každý pes musí mať vo veterinárnom preukaze potvrdenie o klinickom vyšetrení o ... Aukce pro "Chrti v nouzi". 1,782 likes. aneb vánoce pro chrty po celý rok Nakladatelství Plot připravuje vydání knihy "Coursing pro chrty i nechrty" od Evy Malátkové. Anotace Coursing je psí sport, který si u nás rok od roku získáv...

INFORMACE

AUTOR
Věra Malátková
DIMENZE
4,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Coursing: pro chrty i nechrty.pdf

POPIS

Coursing je psí sport, který si u nás rok od roku získává víc a víc příznivců. Nejbližší je chrtům a příslušníkům primitivních plemen, jako jsou basenji, faraónští psi nebo podenca, ale v současnosti se mu začínají věnovat i majitelé celé řady dalších plemen – od teriérů přes border kolie až po ridgebacky nebo křížence. Ale ať už je provozován jako sport hlavní nebo doplňkový, jedno je jisté – je to sport jako každý jiný, takže aby vám a vašemu chlupatému sportovci přinášel radost a zábavu, je dobré vědět, jak na to. A právě za tímto účelem vznikla tato kniha. Mimo jiné se v ní dozvíte: Která plemena se mohou coursingu věnovat Jaké vybavení majitel a pes potřebují Jak psa na tento sport připravit Jak to chodí na závodech Jak se vyhnout zraněním Jak má vypadat správná výživa účastníka coursingových závodů Jaké další sporty založené na lovu umělé návnady existují Věra Malátková se již 15 let věnuje coursingovému sportu jako majitelka, rozhodčí i pořadatelka coursingových závodů a tréninků. Mezi své největší úspěchy počítá 14 titulů Coursingový vítěz ČR, které získali její psi, 3 posuzování na ME a desítky vášnivých lovců střapce, které vychovala na svých trénincích.

Chcete si přečíst knihu?Coursing: pro chrty i nechrty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Malátková. Číst Coursing: pro chrty i nechrty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY