Vesmírný trpaslík

Vesmírný trpaslík - Jiří Kosík | Dcparkrx.org

...říliš malý na to, aby mohl vzniknout běžným způsobem ... Vesmírný trpaslík - Jiří Kosík | Knihy Dobrovský ... . Musel by být totiž starší než samotný vesmír. Red Dwarf - Červený Trpaslík Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Výtvarník a básník Jiří Kosík ,r.1951, žije a tvo ... Vesmírný trpaslík - Jiří Kosík | Knihy Dobrovský ... . Výtvarník a básník Jiří Kosík ,r.1951, žije a tvoří převážně v Brně. Z jeho, celkem rozsáhlého díla, nyní vychází kniha nazvaná Vesmírný trpaslík. Jedná se o výbor ze tří básnických sbírek tohoto autora, dosud převážně ne- publikovaných. Básně vznikly za posledních asi dvaceti roků. Kniha: Vesmírný trpaslík - Jiří Kosík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vesmírný omyl? Astronomové objevili bílého trpaslíka, který nemá existovat. Zákrytová dvojhvězda bílých trpaslíků. 19. 03. 2020. Astronomové objevili velmi zvláštní zákrytovou dvojhvězdu bílých trpaslíků. Mladý bílý trpaslík „opékající" planetu velikosti Neptunu. 30. 01. 2020. Je zřejmě nejméně oblíbeným členem posádky lodi Červený trpaslík. Zoufale touží po povýšení, avšak neustále propadá u astronavigačních zkoušek, díky kterým by se mohl stát důstojníkem. ... Když chce být zajímavý, vymýšlí si vlastní vesmírný žargon. Na otázku, jaká z planet naší sluneční soustavy je nejmenší, většina lidí automaticky odpoví, že Pluto. Přitom je to již 11 let, co se na astronomickém kongresu v Praze odborníci shodli na tom, že Pluto planetou vlastně vůbec není. Vesmírný trpaslík ale stále nepřichází o přízeň nadšenců. Přibližme si několik zajímavostí o planetce, která sice byla ... Vesmírný trpaslík Autor: Kosík, Jiří Nakladatel: Šimon Ryšavý EAN: 9788073541422 ISBN: 978-80-7354-142-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 98 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) A teď "Mendelův trpaslík" Simona Mawera. Moc jsem se těšila, protože pan Mawer už mě několikrát přesvědčil, že by to šlo. Vždycky si říkám, jak to ten chlap dělá, že ať se dotkne jakéhokoliv tématu, v jakémkoliv období, vyleze z toho něco tak čtivého? Výtvarník a básník Jiří Kosík ,r.1951, žije a tvoří převážně v Brně. Z jeho, celkem rozsáhlého díla, nyní vychází kniha nazvaná Vesmírný trpaslík. Jedná se o výbor ze tří básnických sbírek tohoto autora, dosud převážně nepublikovaných. Básně vznikly za posledních asi dvaceti roků. Evokací známých i málo známých autorů poezie i prózy, autor ... Námět. Posádka kosmické lodi...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kosík
DIMENZE
8,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Vesmírný trpaslík.pdf

POPIS

Výtvarník a básník Jiří Kosík ,r.1951, žije a tvoří převážně v Brně.Z jeho, celkem rozsáhlého díla, nyní vychází kniha nazvaná Vesmírný trpaslík.Jedná se o výbor ze tří básnických sbírek tohoto autora, dosud převážně ne- publikovaných. Básně vznikly za posledních asi dvaceti roků.Evokací známých i málo známých autorů poezie i prózy,autor zajímavou formou vymezuje svůj úhel pohledu na lidstvo a svět. V dnešním postmoderním věku, zaujímáosobní a inspirující postoj k různým událostem i archetypům našeho života.K názvu díla autor říká, že " není malých trpaslíků, i trpaslík je pro někoho obrem."

Chcete si přečíst knihu?Vesmírný trpaslík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kosík. Číst Vesmírný trpaslík Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY