Temný chrám: Povstání Herobrina 5

Temný chrám: Povstání Herobrina 5 - S. D. Stuart | Dcparkrx.org

... Temný chrám 5. v sérii, S. DeWinter, 2015 Koupit Koupit eknihu Povstání Herobrina 6 - Nesmrtelná zombie 6 ... Povstání Herobrina 5 Temný chrám - S.D. Stuart | Kniha na ... ... . v sérii, S. DeWinter, 2015 Stuart S.D. 2x Povstání Herobrina 5 a 6 Temný chrám, Nesmrtelná zombie (6931585140) Vystavit v této kategorii Aukro Knihy a Časopisy Knihy Sci-fi / Fantasy Sci-fi Romány 5. Temný chrám; 6. Dobrodružství Minecraftu: Nesmrtelná zombie; 7. Dobrodružství Minecraftu: Ztracené království (Povstání Herobrina) 8. Dobrodružství Minecraftu: Zapomenutý restart; 9. Dobrodružství Minecraftu: Seschlounova zkáza; Neřazen ... Povstání Herobrina 5. - Temný chrám, Stuart S. D ... ... . Dobrodružství Minecraftu: Zapomenutý restart; 9. Dobrodružství Minecraftu: Seschlounova zkáza; Neřazené díly série Povstání Herobrina. Povstání Herobrina - BOX - Tuto knihu právě ... Povstání Herobrina 5: Temný chrám S.D. Stuart • Computer Press, 2015 • 5. diel série. Posielame do troch dní. Série Dobrodružství Minecraftu nyní pokračuje pod názvem Povstání Herobrina! ... Povstání Herobrina 5: Temný chrám S.D. Stuart Na sklade. Informácie o knihe. Série Dobrodružství Minecraftu nyní vychází pod novým názvem Povstání Herobrina! Sledujte osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. V druhém dílu série Povstání Herobrina se dvojčata Josh a ... Povstání Herobrina 6: Nesmrtelná zombie 129,00Kč 115,00Kč Povstání Herobrina 5: Temný chrám 129,00Kč 115,00Kč Minecraft: Runové spiknutí 199,00Kč 169,00Kč...

INFORMACE

AUTOR
S. D. Stuart
DIMENZE
3,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný chrám: Povstání Herobrina 5.pdf

POPIS

Série Dobrodružství Minecraftu nyní pokračuje pod názvem Povstání Herobrina! Sledujte další osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. Josh, André a Suzy jsou v pátém dílu série Povstání Herobrina stále uvíznutí v replice skutečného světa uvnitř Minecraftu. Na své cestě se navíc rozdělí a Josh je přesvědčen, že Herobrine drží Suzy jako rukojmí. Společně s Andrém a Larisou se pokusí zorganizovat záchrannou akci. Ta ale od začátku nejde podle plánu a hrozí, že se nakonec z chrámu nedostane nikdo. Dokážou tři desetileté děti zabránit Herobrinovi v ovládnutí celého Minecraftu? Nebo bude skutečný svět vydán napospas jednomu z nejmocnějších zlosynů, jaký byl kdy v počítačové hře stvořen? Roztočte svou fantazii na plné obrátky! Vzrušující série Povstání Herobrina chytne a nepustí každého milovníka napětí a počítačových her. Temný chrám je krátký sci-fi román z dílny amerického spisovatele Steva DeWintera (píšícího pod pseudonymem S.D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o pátý díl série Povstání Herobrina (původním názvem Dobrodružství Minecraftu), která sleduje osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy na cestách po nejtemnějších zákoutích kostičkovaného světa.

Chcete si přečíst knihu?Temný chrám: Povstání Herobrina 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S. D. Stuart. Číst Temný chrám: Povstání Herobrina 5 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY