Prvorozené dítě: O sourozenecké pozici

Prvorozené dítě: O sourozenecké pozici - Jiřina Prekopová | Dcparkrx.org

...je rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených - pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka" a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů ... Kniha: Prvorozené dítě - Jiřina Prekopová | Knihy.ABZ.cz ... . Pro mnoho z nich je to velmi bolestná zkušenost, která někdy negativně ... O sourozenecké pozici Psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených - pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka" a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů. Pro mnoho z nich je to O ... Kniha: Prvorozené dítě - Jiřina Prekopová | Knihy.ABZ.cz ... . Zvláště to platí o prvorozených - pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka" a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů. Pro mnoho z nich je to O sourozenecké pozici Psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených - pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka" a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů. 0,00 kč 0 ks zboží . psychologickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura prvorozenÉ dÍtĚ o sourozeneckÉ pozici.role rodiČŮ.pŘÍklady z klinickÉ praxe.doporuČenÍ pro vÝchovu autorka: jirina prekop vydala grada publishing a.s. praha 2002 ČeskÉ vydÁnÍ i. mĚkkÁ vazba poČet stran:128 isbn 80-247-9004-1 edice pro rodiČe stav knihy je vÝbornÝ jako novÝ a cena podle dohody. Prvorozené dítě. Jiřina Prekopová. O sourozenecké pozici Psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Prvorozené dítě O sourozenecké pozici . ... O sourozenecké pozici Psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených - pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka" a rozdělit se o přízeň a ... O sourozenecké pozici Psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených - pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka" a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů. Prvorozené dítě . 10,58 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Prvorozené dítě O sourozenecké pozici . Jiřina Prekopová ... Prohlédněte si knihy v nabídce knihkupectví Kosmas.cz, jejichž překladatelem je Hana Vrbová. O sourozenecké pozici psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených - pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka" a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů. Pro mnoho z nich je to velmi bolestná zkušenost, která někdy negativně ......

INFORMACE

AUTOR
Jiřina Prekopová
DIMENZE
6,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Prvorozené dítě: O sourozenecké pozici.pdf

POPIS

Psychologické výzkumy ukazují, že pořadí, ve kterém se děti rodí, významně ovlivňuje rozvoj jejich osobnosti. Zvláště to platí o prvorozených – pokud se narodí další sourozenci, musí se vzdát své role „jedináčka“ a rozdělit se o přízeň a lásku rodičů. Pro mnoho z nich je to velmi bolestná zkušenost, která někdy negativně ovlivní jejich psychiku, zvláště když se jim nedostane emoční podpory od nejbližších.Autorka vychází ze své zkušenosti druhorozeného dítěte: v dětství trpěla prvorozenstvím své o čtyři roky starší sestry, teprve později dospěly k silnému vztahu. Prekopová během své praxe na základě terapie pevného objetí pochopila úzkosti, které prvorozené děti díky své dětské frustraci prožívají.

Chcete si přečíst knihu?Prvorozené dítě: O sourozenecké pozici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiřina Prekopová. Číst Prvorozené dítě: O sourozenecké pozici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY