Po dobrém, nebo po zlém?

Po dobrém, nebo po zlém? - Zdeněk Matějček | Dcparkrx.org

...8 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2015 (8 ... Kniha: Po dobrém, nebo po zlém? - Zdeněk Matějček | Knihy ... ... . vydání) Kniha Po dobrém, nebo po zlém? Přidat komentář. evismaior. 27.05.2019. 90% - Pěkně a uceleně napsaná kniha o výchově formou odměny i trestu od uznávaného dětského psychologa, který zjevně ví i z vlastní zkušenosti, o čem mluví, a zná a má pochopení nejen pro limity dětí, ale i jejich rodičů, jejichž trpělivost ... Kniha: Po dobrém, nebo po zlém? Autor: Zdeněk Matěj ... Po dobrém, nebo po zlém? - Zdeněk Matějček | KOSMAS.cz ... ... ... Kniha: Po dobrém, nebo po zlém? Autor: Zdeněk Matějček Přidal(a): Dominika Tuto knihu napsal Zdeněk Matějček. Po tom, co jsem přečetla svou první knihu, napsanou právě tímto uznávaným autorem, okamžitě jsem zatoužila přečíst si nějakou další. Jen v různých dobách a společnostech se jedno nebo druhé více nebo méně zdůrazňuje, uplatňuje nebo hlásá a praktikuje. Autor si dovoluje pozvat čtenáře, aby se spolu s ním laskavě zamýšleli, proč, kdy a jak...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Matějček
DIMENZE
9,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Po dobrém, nebo po zlém?.pdf

POPIS

O výchovných odměnách a trestech - Umění odpouštět - Výchovné prostředky a situace pro jejich využití. Význam odměn a trestů je ve výchově zřejmě stále týž. Jen v různých dobách a společnostech se jedno nebo druhé více nebo méně zdůrazňuje, uplatňuje nebo hlásá a praktikuje. Autor si dovoluje pozvat čtenáře, aby se spolu s ním laskavě zamýšleli, proč, kdy a jak máme dát ve výchově svých dětí přednost tomu "po dobrém" nebo "po zlém". Rozumět sobě a rozumět dítěti, to už je první krok na cestě výchovy.

Chcete si přečíst knihu?Po dobrém, nebo po zlém? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Matějček. Číst Po dobrém, nebo po zlém? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY