Život a doba soudce A. K.

Život a doba soudce A. K. - Zdeněk Zapletal | Dcparkrx.org

...řípady, které se týkají většiny z nás ... Život a doba soudce A. K. - Wikipedie ... . Přehled dílů — Život a doba soudce A.K. — Česká televize Zpravodajství Život a doba soudce A. K. je český televizní seriál ze soudního prostředí s Davidem Švehlíkem v titulní roli. Režiséry jsou Robert Sedláček, Radim Špaček a Bohdan Sláma. Scénář napsal Zdeněk Zapletal.Některé občanskoprávní spory, které se v první, třináctidílné řadě seriálu řeší, jsou inspirovány skutečnými případy. Soudce je člověk, kterému soudní spory ... Život a doba soudce A. K. (TV seriál) (2014) | ČSFD.cz ... . Soudce je člověk, kterému soudní spory vstupují do soukromí a stávají se součástí jeho života, vědomí, konání i snů. Není lehké žít s cizími… Život a doba soudce A. K. (TV seriál) (2014) | ČSFD.cz Život a doba soudce A. K. - Série 2 (série) Drama. Česko, 2017, 12 h 9 min (Minutáž: 56-57 min) Režie: Robert Sedláček, Radim Špaček, Bohdan Sláma, Petr Marek. ... Druhá řada seriálu Soudce A. K., na které se podíleli čtyři přední čeští režiséři, Robert Sedláček, ... Život a doba soudce A.K.: Exekuce, Žaloba o vyloučení věcí z exekuce. Každý rok je jich milion. Život a doba soudce A. K. 1. Třináctidílný seriál o životě a době soudce A. K. vypráví současný, reálný a vnitřně dramatický příběh mladého muže, složitě se prodírajícího civilními soudními spory, charakteristickými pro součas...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Zapletal
DIMENZE
10,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Život a doba soudce A. K..pdf

POPIS

Pohledný čtyřicátník Adam Klos je občanskoprávní soudce. Vlastně ani nemohl být ničím jiným, do právnické rodiny se narodil – otec je ústavní soudce, matka soukromá advokátka. Adama ale jeho práce příliš nenaplňuje, je empatický a introvertní, nedávno jej opustila dlouholetá partnerka a on si trochu neví se životem rady. Třináct příběhů, každý věnován jiné kauze, je vyprávěno zajímavou optikou vnitřního monologu. Čtenář má jedinečnou možnost být sám soudcem, pozorovat nejen rozhodování o životech jiných lidí, ale také pochybnosti, které mohou pronesení rozsudku provázet. To příběhům dodává notnou dávku dramatického napětí. „Každý rozsudek je křehký jako lidský život. Toho se nikdy nezbavím, ani nechci. Protože soudce je spravedlnost, ale taky svědomí.“ (Adam Klos) I soudce postupem praxe zjistí, že pravda a spravedlnost ne vždy stojí na straně zákona. Popisované spory nejsou krvavé vraždy ani světové případy, jsou to spory z každodenního života – co o nich soudí ten, který je soudí? „Rozumného člověka u soudu nenajdeš, rozumný člověk se domluví.“ (otec Klos)

Chcete si přečíst knihu?Život a doba soudce A. K. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Zapletal. Číst Život a doba soudce A. K. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY