Líbánkový efekt: aneb Jak vytvořit nebe na zemi

Líbánkový efekt: aneb Jak vytvořit nebe na zemi - Bruce H. Lipton | Dcparkrx.org

...šak bylo skvělé, kdybyste si jej udrželi po celý život ... Líbánkový efekt - U Džoudyho ... . Život byl tak krásný, že jste nechtěli čekat na to, až budete moci ráno vstát z postele, abyste zažili co nejvíc z toho nebe na zemi. Tento líbánkový efekt měl trvat navždy. … Bohužel, většinou má jen krátké trvání. Představte si, jak by to však bylo skvělé, kdybyste si jej udrželi po celý život. Nebe na zemi. Karty jsou obrazovým ztvárněním poselství 33 nových ... Líbánkový efekt - U Džoudyho ... . Karty jsou obrazovým ztvárněním poselství 33 nových archandělů ze stejnojmenné knihy Jiřiny Slámové. Inspirovala se jimi výtvarnice Yva Kuličková, která je zachytila jako barevné záznamy energií, symb Život byl tak krásný, že jste nechtěli čekat na to, až budete moci ráno vstát z postele, abyste zažili co nejvíc z toho nebe na zemi. Tento líbánkový efekt měl trvat navždy. … Bohužel, většinou má jen krátké trvání. Představte si, jak by to však bylo skvělé, kdybyste si jej udrželi po celý život. Líbánkový efekt: stav blaženosti, vášně, energie a zdraví vyvěrající z obrovské lásky. Váš život je tak krásný, že nechcete čekat na probuzení, abyste začali nový den, a děkujete vesmíru za to, že jste naživu. Blaženost, energie, nadšení - to všechno není náhodné Vzpomeňte si na nejúžasnější milostný vztah svého života - ten s velkým V, ve ... Líbánkový efekt aneb Jak vytvořit nebe na zemi - aneb Jak vytvořit nebe na zemi - Bruce H. Lipton . na sklade. 10,00 € doprava od 2,99 ... aneb Jak vytvořit nebe na zemi Autor: Bruce H. Lipton V intenzivním upřímném vztahu s milovaným člověkem jsme doslova "v sedmém nebi", ale tento stav bohužel nemívá dlouhého trvání....

INFORMACE

AUTOR
Bruce H. Lipton
DIMENZE
8,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Líbánkový efekt: aneb Jak vytvořit nebe na zemi.pdf

POPIS

Líbánkový efekt: stav blaženosti, vášně, energie a zdraví vyvěrající z obrovské lásky. Váš život je tak krásný, že nechcete čekat na probuzení, abyste začali nový den, a děkujete vesmíru za to, že jste naživu. Blaženost, energie, nadšení – to všechno není náhodné Vzpomeňte si na nejúžasnější milostný vztah svého života – ten s velkým V, ve kterém jste byli až po uši. Bylo to období plné upřímné blaženosti, pevného zdraví a dostatku energie. Život byl tak krásný, že jste nechtěli čekat na to, až budete moci ráno vstát z postele, abyste zažili co nejvíc z toho nebe na zemi. Tento líbánkový efekt měl trvat navždy. Bohužel, většinou má jen krátké trvání. Představte si, jak by to však bylo skvělé, kdybyste si jej udrželi po celý život. Doktor Bruce H. Lipton, autor knihy Biologie víry, vysvětluje, že líbánkový efekt nebyl náhodný nebo neplánovaný, byl to osobní výtvor. Vraťte se do období líbánek, kdykoliv chcete Tato kniha popisuje, jak líbánkový efekt prožíváme, a důvody, proč se tak brzy vytrácí. Povědomí o této problematice, které čtenáři při čtení knihy získají, jim umožní zažít líbánkové okamžiky znovu a znovu, tentokrát způsobem, který zaručuje vztah šťastnější, než kdykoliv předtím, takový, který by si zamilovali i hollywoodští producenti. Autoritativním, výmluvným a čtivým stylem Lipton popisuje vliv kvantové fyziky (dobrých vibrací), biochemie (lektvarů lásky) a psychologie (vědomé i podvědomé mysli) při vytváření a udržování láskyplných vztahů. Tvrdí, že pokud bychom použili buňky, které žijí harmonicky v každém zdravém lidském těle, mohli bychom vytvořit líbánkové vztahy nejen mezi páry, ale také „super organismus“ nazvaný lidství, který by mohl vyléčit naši planetu.

Chcete si přečíst knihu?Líbánkový efekt: aneb Jak vytvořit nebe na zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce H. Lipton. Číst Líbánkový efekt: aneb Jak vytvořit nebe na zemi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY