Můj život s Karlem Kachyňou ( i bez něj)

Můj život s Karlem Kachyňou ( i bez něj) - Alena Mihulová, | Dcparkrx.org

...a, ani jsem o ní neslyšela, ale Milenku mi o mnoho let později někdo ukázal v Brně ... Můj život s Karlem Kachyňou (i bez něj) | Dumknihy.cz ... ... . Dělala v té době pošťačku v místě, kde bydlel táta. Můj život s Karlem Kachyňou ( i bez něj) Autor: Mihulová, Alena a Stušková, Alexandra Nakladatel: XYZ EAN: 9788075050809 ISBN: 978-80-7505-080-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Ve své otevřené autobiografii odhaluje herečka mnoho ze svého soukromí, s láskou líčí společný život s Karlem Kachyňou a popisuje svoji hereckou kariéru se všemi zdary i nezdary. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se na ni po smrti jejího manžela pozapomně Všechny ... Kniha Můj život s Karlem Kachyňou ( i bez něj) - Alexandra ... ... . Ačkoliv by se mohlo zdát, že se na ni po smrti jejího manžela pozapomně Všechny informace o produktu Kniha Můj život s Karlem Kachyňou - i bez něj - Alexandra Stušková, Alena Mihulová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Můj život s Karlem Kachyňou - i bez něj - Alexandra Stušková, Alena Mihulová. O...

INFORMACE

AUTOR
Alena Mihulová,
DIMENZE
7,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj život s Karlem Kachyňou ( i bez něj).pdf

POPIS

Ve své otevřené autobiografii odhaluje herečka mnoho ze svého soukromí, s láskou líčí společný život s Karlem Kachyňou a popisuje svoji hereckou kariéru se všemi zdary i nezdary. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se na ni po smrti jejího manžela pozapomnělo, dál se objevuje v úspěšných filmech a seriálech. Její portrét proto dokreslují vzpomínky hereckých kolegů a dosud nezveřejněné fotografie jak ze soukromého, tak z profesního života.

Chcete si přečíst knihu?Můj život s Karlem Kachyňou ( i bez něj) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Mihulová,. Číst Můj život s Karlem Kachyňou ( i bez něj) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY