Zlatý časy se končí

Zlatý časy se končí - Jiří Imlauf | Dcparkrx.org

...oně. Nejedná se však o obyčejný zpěvník, ale o svébytnou literární výpověď ... Zlatý časy se končí (Jiří Imlauf) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . +420 775 414 271 (pracovní dny 8.00 - 16.00) 775 414 271 [email protected] Zlatý časy se končí. 2015, Plus, 136 stran, 269 korun. Od začátků na koleji přes klub Tukan, demonahrávky až po první dvě desky: Houpací koně a Záříjen. Vysoký nebe a nízký touhy. Zlatý časy se končí První souborné vydání textů Jirky Imlaufa, zpěváka skupiny Houpací koně Pod názvem Zlatý časy se končí se skrývají texty, které Jiří Imlauf v průběhu skoro dvaceti pěti let napsal pro svou kapelu Houpací koně. Zlatý časy se končí. Došel k tomu Jiří Imlauf v takto nazvané knize svých te ... IMLAUF, Jiří : Zlatý časy se končí ... . Zlatý časy se končí. Došel k tomu Jiří Imlauf v takto nazvané knize svých textů, které napsal pro skupinu Houpací koně. V chronologickém řazení se ohlíží za pětadvaceti lety hudební kariéry, ve které byl často velmi osobní. Poslední dubnový den knihu pokřtil v ústeckém klubu Mumie, dnes večer pokřtí knihu podruhé v kavárně Alibi v pražských Dejvicích. Zlatý časy se končí. Kdo napsal knihu Zlatý časy se končí? Autorem je Jiří Imlauf. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pod názvem Zlatý časy se končí se skrývají texty, které Jiří Imlauf v průběhu skoro dvaceti pěti let napsal pro svou kapelu Houpací koně. Nejedná se však o obyčejný zpěvník, ale o svébytnou literární výpověď. Díky chronologickému řazení textů může čtenář sledovat proměny, kterými autorova tvorba prošla. Pod názvem Zlatý časy se končí se skrývají texty, které Jiří Imlauf v průběhu skoro dvaceti pěti let napsal pro svou kapelu Houpací koně. Nejedná se však o obyčejný zpěvník, ale o svébytnou literární výpověď. Díky chronologickému řazení textů může čtenář sledovat proměny, kterými autorova tvorba prošla. Ke každému textu připojil autor glosu ... Zlatý časy se končí - Imlauf Jiří - Pod názvem Zlatý časy se končí se skrývají texty, které Jiří Imlauf v průběhu skoro dvaceti pěti let napsal pro svou kapelu Houpací koně. Nejedná se však o obyčejný zpěvník, ale o svébytnou literární výpověď. Zlatý časy se končí porovnaj ceny v 2 obchodoch od 9.89 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp ZLATÝ ČASY SE KONČÍ (JIŘÍ IMLAUF) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Pod názvem Zlatý časy se končí se skrývají texty, které Jiří Imlauf v průběhu skoro dvaceti pěti let napsal pro svou kapelu Houpací koně. Nejedná se však o obyčejný zpěvník, ale o svébytnou literární výpověď. Díky chronologickému řazení textů může čtenář sledovat proměny, kterými autorova tvorba prošla. Ke každému tex...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Imlauf
DIMENZE
4,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý časy se končí.pdf

POPIS

Pod názvem Zlatý časy se končí se skrývají texty, které Jiří Imlauf v průběhu skoro dvaceti pěti let napsal pro svou kapelu Houpací koně. Nejedná se však o obyčejný zpěvník, ale o svébytnou literární výpověď. Díky chronologickému řazení textů může čtenář sledovat proměny, kterými autorova tvorba prošla. Ke každému textu připojil autor glosu, vzpomínku či poznámku, zároveň od sebe texty oddělují krátké prozaické útvary, v nichž se Jirka Imlauf upřímně a někdy intimně, někdy s nadhledem ohlíží do minulosti, a vede tak se sebou dialog. A je na čtenáři, aby posoudil, jestli zlatý časy opravdu končí.

Chcete si přečíst knihu?Zlatý časy se končí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Imlauf. Číst Zlatý časy se končí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY