Karmický Saturn: Minulé životy, vzorce duše

Karmický Saturn: Minulé životy, vzorce duše - Martina Blažena Boháčová | Dcparkrx.org

...n o našem karmickém ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Minulé životy, vzorce duše II ... Minulé životy, vzorce duše II. - Martina Blažena Boháčová ... ... .. Saturn - poselství našich předků - Martina Blažena Boháčová, Tomáš Boháč - Astrolife.cz. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Objednávejte knihu Karmický Saturn (kniha + karty 27 ks) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků ... Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změ ... KARTY KARMICKÝ SATURN, minulé životy, vzorce duše ... ... Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte sebe. Kupte knihu Minulé životy, vzorce duše (Martina Blažena Boháčová) s 23 % slevou za 192 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. O čem je kniha Minulé životy, vzorce duše? Když se člověk narodí, přichází na svět s duševními vzorci. Tyto duševní vzorce jsou paměť naší duše. To co jsme prožili v minulých životech, si na nevědomé úrovni pamatujeme, a proto jsme vtahováni do stejných situací i v tomto životě. Navíc na nás působí karma rodu. Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte sebe Minulé životy, vzorce duše 2013; Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl 2011; Učebnice Tarotových karet - Velká a malá arkána 2011; Numerologie hrou 2010; Kniha rituálů 2013; všech 23 knih autora. Kniha Karmický Saturn je v Jinak knihy od M.B. Boháčové - no ty astrologické vnímám tak nahoru - dolu. Pěkně popsala třeba minulé životy vzorce duše, i ten karmický Saturn, Černá luna (tuším její poslední či předposlední, ještě ujde), ale karmické Slunce, nebo minulé životy - vzorce duše II, jsem vnímal, jako zklamání. Zboží ze stejné kategorie - Karmický osud podle znamení zvěrokruhu. Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich ... Minulé životy vzorce duše II.díl je kniha která navazuje na první díl. V rámci programu „ ... Kód: 0247878 minulé životy- vzorce duše - v jakém domě a v jakém znamení stály naše karmické planety v den narození; Slunce - kde stálo Slunce, tam se dozvíme, co po nás chtějí naši mužští předkové - naše sluneční karma; Luna (Měsíc) . kde stála Luna, tam máme měsíční karmu - co po nás chtějí ženy našeho rodu Minulé životy vzorce duše II.díl je kniha, která navazuje na první díl. V rámci programu „ Skrze sebe, poznám sebe." V této knize se každý čtenář může dozvědět další informace o sobě, o svých předcích, ale také o svém minulém životě. Tato kniha je věnována Saturnu. Karmický Saturn. BOHÁČOVÁ Martina Blažena. 269 K ... Recenze produktu Minulé životy, vzorce duše. Řadit podle: ......

INFORMACE

AUTOR
Martina Blažena Boháčová
DIMENZE
5,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Karmický Saturn: Minulé životy, vzorce duše.pdf

POPIS

Planeta Saturn, je velice důležitá a její postavení hovoří nejen o našem karmickém zadání, ale také o poselství našich předků. Každý člověk ve svém životě prožívá události, podle vzorců duše, podle programů, které získal od svých předků. Každý z nás prožívá stejné události, které prožívali naši předkové. Na každém člověku záleží, jestli posune rodovou linii vpřed, anebo zklame.Je důležité znát postavení Saturna, nejen v době narození, ale také v životě. Běhen života si každý člověk vyzkouší všechny polohy Saturna. A jak se říká, připraveným patří svět.Tyto karty KARMICKÝ SATURN + kniha jsou návodem, jak pracovat se svou každodenní realitou, jak pochopit boží plán. Kdo se dozví, proč se věcí dějí, ten potom už lehce zjistí jak na to, aby se dít přestaly. Tyto karty jsou pracovní a terapeutické. Jsou vhodné jak pro práci na svém životě, jsou vhodné také pro terapeutickou práci s klienty.Každý člověk si zjistí, jaká je jeho celoživotní karta a celoživotní téma, na kterém má pracovat. A potom si každý měsíc, nejlépe v době úplňku vytáhne téma na další týdny. Karta, kterou si vytáhne, mu naznačí s jakým tématem pracovat a potom také popíše pravděpodobné události, které se v daném období budou řešit. Ke kartám KARMICKÝ SATURN patří kniha, ve které jsou podrobné návody, jak s kartami pracovat. Součástí karet jsou také karty, které odpovědi na jednoduchou otázku ANO, NE, VYČKEJTE. Při práci s knihou a kartami se seznámíte blíže s astrologií a poznáte vliv Saturna v jednotlivých znameních a v jednotlivých domech. Karty jsou vhodné jak pro lidi, kteří s astrologií pracují, tak pro lidi, kteří se astrologii teprve učí.

Chcete si přečíst knihu?Karmický Saturn: Minulé životy, vzorce duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Blažena Boháčová. Číst Karmický Saturn: Minulé životy, vzorce duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY