Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh

Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh - Miroslav Pokorný | Dcparkrx.org

...iroslav Pokorný? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Miroslav Pokorný | životopis, informace o spisovateli ... ... . 33 prodejen po celé ČR Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh. POKORNÝ Miroslav. Info: Vydavatelství Univerzity Palackého, 2014 (1.) - váz., 296 str. EAN: 9788024442181 ISBN: 978-80-244-4218-1 ... Recenze produktu Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh. Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh - Pokorný Miroslav - Publikace představuje přístupy umělé inteligence pro počítačovou formalizaci expertních mentálních modelů a jejich využití v rozhodovacích systémech. Použity jsou metody Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažersk ... Image a firemní identita 2. vydání - Vysekalová Jitka ... ... . Použity jsou metody Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh Miroslav Pokorný . 265 Kč ... Ke stažení Učební podpora - Činnosti v personálním řízení Metody multikriteriálního rozhodování pro manažery, část 1 - Studijní texty Metody multikriteriálního rozhodování pro manažery, část 2 - Řešené příklady do cvičení Metody multikriteriálního rozhodování pro manažery, část 3 - Programové systémy Teorie systémů 2 Znalostní systémy Texty ... Kvantitativní metody v managementu - vedlejší specializace. Vedlejší specializace Kvantitativní metody v managementu poskytuje studentům možnost získat přehled o aktuálních matematických metodách a modelech pro analýzu rozhodovacích problémů především na mikroekonomi...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Pokorný
DIMENZE
12,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh.pdf

POPIS

Publikace představuje přístupy umělé inteligence pro počítačovou formalizaci expertních mentálních modelů a jejich využití v rozhodovacích systémech. Použity jsou metody jazykové interpretace analytických funkcí, fuzzy expertních systémů, pravděpodobnostního modelování, vícekriteriálního fuzzy rozhodování, fuzzy-neuro-genetického multiagentového modelování, fuzzy-genetické lineární a nelineární regresní analýzy, fuzzy-stochastické analýzy a predikce s využitím fuzzy a waveletové transformace. Simulace ukazují příklady z oblastí ekonomiky a managementu. Kniha je určena odborníkům a studentům společenských oborů, zabývajících se aplikací moderních modelovacích a rozhodovacích technologií.

Chcete si přečíst knihu?Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Pokorný. Číst Nekonvenční metody řešení ekonomických a manažerských úloh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY