Profesionální rodičovství

Profesionální rodičovství - Katarína Búšová Šmajdová, | Dcparkrx.org

...í "profesionálních rodin". Je přitom sledován stadiální vývoj ... Profesionální rodičovství jako alternativa ústavní péče ... ... ... Unsubscribe from FIZIstyle? Sign in to add this video to a playlist. Sign in to report inappropriate content. Sign in to make your opinion count. Sign in to make your opinion count. Rating is ... Název: Profesionální rodičovství. Autor: Kučera Miloš Šmajdová Búšová Katarína, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-246-2779-3. EAN: 9788024627793. Objednací kód: NA251347 Profesionální chůva ... Professional parents as alternative of institutional care ... ... . EAN: 9788024627793. Objednací kód: NA251347 Profesionální chůva - Hudičáková Hana, České Budějovice (Ceske Budejovice). 55 likes. Babysitting: péče profesionální chůvy zajistí bezpečné hlídání dětí 24 hodin denně, víkendy, svátky. Hlavní rozdíl mezi pěstounskou péčí na přechodnou dobu (někde se používá i pojmenování profesionální rodičovství) a slovenským profi rodičovstvím spočívá v tom, že přechodná pěstounská péče je typem náhradní rodinné péče, zatímco slovenské profi rodičovství je druh ústavní péče poskytovaný v rodinném ... Bývalý český profesionální tenista a tenisový trenér se snaží vždy podporovat bohulibé aktivity Terezy Maxové (48). „Známe se už hrozně dlouho, více než dvacet let. Potkali jsme se na tenisových kurtech, když jsem hrál s Terezky bývalým manželem tady v Praze. Profesionální rodičovství autor: Šmajdová Katarína Búšová, Kučera Miloš doporučená cena: 280 Kč naše cena:235Kč Kučera Miloš, Šmajdová: Profesionální rodičovství. Karolinum, 2015 . Monografie se věnuje "profesionálnímu rodičovství", reformě ústavní péče na Slovensku, jež probíhá v analogické podobě i v Česku. Její těžiště spočívá v kazuistikách devíti malých dětí ze tří "profesionálních rodin". Je přitom ... Zobrazit profesní profil uživatele Monika Krejčová na LinkedIn. LinkedIn je největší světová obchodní síť pomáhající profesionálům jako Monika Krejčová najít interní kontakty na doporučené uchazeče o pracovní příležitosti, odborníky a obchodní partnery....

INFORMACE

AUTOR
Katarína Búšová Šmajdová,
DIMENZE
12,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Profesionální rodičovství.pdf

POPIS

Monografie se věnuje „profesionálnímu rodičovství“, reformě ústavní péče na Slovensku, jež probíhá v analogické podobě i v Česku. Její těžiště spočívá v kazuistikách devíti malých dětí ze tří "profesionálních rodin". Je přitom sledován stadiální vývoj dítěte (podle koncepce D. Winnicotta), jeho závislost na interakci s "matkou", posun ve vztahu k ní a její řešení dilematu mezi „profesionálkou“ a "matkou navždy". Tištěný text je doplněn internetovým přístupem k výchozím, "surovým" datům ze zúčastněného pozorování a z rozhovorů. Kompletní přepisy všech zrealizovaných interview uvádíme na webových stránkách nakladatelství Karolinum.

Chcete si přečíst knihu?Profesionální rodičovství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katarína Búšová Šmajdová,. Číst Profesionální rodičovství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY