Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě

Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě - Miloslav Jenšík | Dcparkrx.org

... - Bez frází, 1 a 2 - Devatero hokejových zastavení - o zlato na domácím ledě - Miloslav Jenšík - Mr ... Jenšík Miloslav: Devatero hokejových zastavení - O zlato ... ... . Hockey - Můj Příběh (Gordie ... Eshop a online knihkupectví se specializací na sport. Marken.cz nabízí knihy, DVD a časopisy o fotbale, hokeji, tenise a dalších sportech. U nás najdete nové tituly i antikvariát včetně výkupu starých titulů. Možnost osobního odběru v Praze. Vydejme se na cestu historickou tramvají, teda šalinou, po brněnských městských částech. Ulicemi Br ... Kniha Devatero hokejových zastavení - O zlato na domácím ... ... . Vydejme se na cestu historickou tramvají, teda šalinou, po brněnských městských částech. Ulicemi Brna proti proudu času není kniha odborná, je to vlastně návod. Nebo motivace. Protože jak chcete jinak poznat město, než se jím projít? Ovšem různých bedekrů, průvodců a jiných procházkových pomocníků má Brno až ... Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě Miloslav Jenšík pdf ulozto. Diagnóza: Láska: Ghostgirl 3 Tonya Hurleyová kniha online. Dlouhá svatební cesta: Bibi Haasová vzpomíná… Aleš Fuchs kniha. Do tmy Anna Bolavá pdf ulozto. Připravte se na otevřený pohled od samotného Luďka Bukače v knize Moje hokejové století. Musíme se podívat i za českým národním týmem a jeho putováním po mistrovstvích. Kniha Devatero hokejových zastavení - O zlato na domácím ledě představuje šampionáty, které se odehrály v naší krásné zemi. Drtivá většina z ... Tituly autora Miloslav Jenšík - Bohemka je a bude - Kniha první (1905-1973)Stalingrad - Každý dům, každé okno, každý kámen, Devatero hokejových zastavení - O zlato na domácím ledě Osobní odběr možný v prodejně (Pražská 14, Liberec) PONDĚLÍ - PÁTEK 9 - 18, SOBOTA 10 - 13. Knihy můžete objednávat i na telefonu 485 105 243 nebo e-mailem na [email protected] 1 Devatero hokejových zastavení. Autor: Miloslav Jenšík. O zlato na domácím ledě. Před jubilejním desátým pražským mistrovstvím světa se osvědčený hokejový historik vrací proti proudu času až k štvanické premiéře v roce 1933. Čtenáře pak poutavou formou provádí všemi šampionáty, které se na pražském ledě ......

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Jenšík
DIMENZE
12,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě.pdf

POPIS

Před jubilejním desátým pražským mistrovstvím světa se osvědčený hokejový historik vrátil proti proudu času až k štvanické premiéře v roce 1933 a postupně pak poutavou formou provádí čtenáře všemi šampionáty na ledě metropole. Vynesly nám tři tituly mistrů světa - a s jedinou výjimkou smolného zakopnutí v samostatných nájezdech čtvrtfinále MS 2004 vždy skončily medailovým umístěním. Kniha představuje úspěšné týmy, jejich velké soupeře i domácí a zahraniční hvězdy pražských svátků světového hokeje.

Chcete si přečíst knihu?Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Jenšík. Číst Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY