Diňáci

Diňáci - Lenka Rožnovská | Dcparkrx.org

...ia, Albi, Bamba a Posi jsou malí dinosauři, kteří se právě vylíhli v jedné jeskyni ... Diňáci - Lenka Rožnovská | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Náš svět je pro ně jedno velké dobrodružství. Musejí se naučit všechno, co se v lidské říši učí každé malé dítě - poznávat barvy, cvičit, zdravě jíst, číst, počítat ... *zatím volná* I diňáci maj pocity! 練秊練秊練秊練 Spešl poslední kus z dinolátky a ručně dopisovanými hláškami. Další není a nebude. Dámská/dětská rouška velikosti S s kapsou na výměnné fil ... Diňáci - Rožnovská Lenka, Mlčochová Hana | Knihy Grada ... . Další není a nebude. Dámská/dětská rouška velikosti S s kapsou na výměnné filtry a drátkem... Diňáci jsou tu pro všechny začínající čtenáře. Mia, Albi, Bamba a Posi jsou malí dinosauři, kteří se právě vylíhli v jedné jeskyni. Náš svět je pro ně jedno velké dobrodružství. Musejí se naučit všechno, co se v lidské říši učí každé malé dítě - poznávat barvy, cvičit, zdravě jíst, číst, počítat ... Jistě toho o nich hodně víte. A copak dinosauři, kolik toho asi vědí o dětech? Čtveřice dinosauřích mláďat se vydává objevovat lidský svět. Doprovoďte je na jejich cestě za poznáním a užijte si spolu s nimi komiksové čtení a zábavné úkoly. Diňáci jsou tu pro všechny začínající čtenáře. Diňáci jsou tu pro všechny začínající čtenáře. Mia, Albi, Bamba a Posi jsou malí dinosauři, kte...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
8,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Diňáci.pdf

POPIS

Také vás fascinují dinosauři? Jistě toho o nich hodně víte. A copak dinosauři, kolik toho asi vědí o dětech? Čtveřice dinosauřích mláďat se vydává objevovat lidský svět. Doprovoďte je na jejich cestě za poznáním a užijte si spolu s nimi komiksové čtení a zábavné úkoly. Diňáci jsou tu pro všechny začínající čtenáře. Mia, Albi, Bamba a Posi jsou malí dinosauři, kteří se právě vylíhli v jedné jeskyni. Náš svět je pro ně jedno velké dobrodružství. Musejí se naučit všechno, co se v lidské říši učí každé malé dítě - poznávat barvy, cvičit, zdravě jíst, číst, počítat, ale také vařit, nakupovat a uklízet. Tohle všechno se diňáci naučí v krátkých kapitolkách, které zvládne přečíst každý začínající čtenář. Za každou kapitolou čeká na děti zábavný a poučný úkol a dvoustránka s dinosauřím komiksem.

Chcete si přečíst knihu?Diňáci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Diňáci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY