Pohádky čajových skřítků

Pohádky čajových skřítků - Zbyněk K. Holub | Dcparkrx.org

...Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Pohádky čajových skřítků - Zbyněk K. Holub | KOSMAS.cz ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Zbyněk Kučera Holub - Pohádky čajových skřítků Mytago 2015 Publikoval Jan Procházka dne 27 - 06 - 2017 28 - 06 - 2017 Pradědečkem fantasy žánru byly lovecké příběhy u ohňů jeskynních lidí, babičkou legendy starověku a matkou fantasy pak byly pohádky. Pohádky čajových skřítků : putování za severním čajem / ... Pohádky čajových skřítků - Kučera Holub Zbyněk - Megaknihy.cz ... . Pohádky čajových skřítků : putování za severním čajem / Hlavní autor: Holub, Zbyněk Gilgalad, 1980- Vydáno: (2017) Pohádky kocoura Kostičky / Hlavní autor: Holub, Zbyněk Gilgalad, 1980- Vydáno: (c2009) Pohádky čajových skřítků - Putování za severním čajem. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0308614: Nakladatel: Reiter Jiří ... Pohádky čajových skřítků 4.5. 1 recenze ; V čajovně pod Černou věží se dějí divné věci. Po městě běhá zakletý čajovník a není tak docela ve své kůži! Uličník Pueřík a jeho sestřička Jasmínka se snaží přijít celé té záhadě na kloub. Pomáhá jim dědeček Asámek, zvířátka a různé kouzelné bytosti ... Pohádky čajových skřítků aneb Putování za severním čajem Zbyněk K. Holub sleva 20% z našeho nakladatelství 2. díl série: Pohádky čajových skřítků • Vydání: Mytago , 2017 • vázaná vazba • 88 stran • Databazeknih: 87% Co všechno může způsobit popletený severský čaj? Na čajové skřítky z čajovny pod Černou věží se chystá velké dobrodružství! Tentokrát se Pueřík a jeho sestřička Jasmínka vydávají na daleký sever,... Pohádky čajových skřítků od Zbyněk Kučera Holub v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Pohádky čajových skřítků Autor: Holub, Zbyněk K. Nakladatel: Mytago EAN: 9788087761083 ISBN: 978-80-87761-08-3 Ilustrace: Žižková, Pavla Pajda Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozm...

INFORMACE

AUTOR
Zbyněk K. Holub
DIMENZE
9,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky čajových skřítků.pdf

POPIS

V čajovně pod Černou věží se dějí divné věci. Po městě běhá zakletý čajovník a není tak docela ve své kůži! Uličník Pueřík a jeho sestřička Jasmínka se snaží přijít celé té záhadě na kloub. Pomáhá jim dědeček Asámek, zvířátka a různé kouzelné bytosti jako bludný kámen, zazděná jeptiška nebo kamenná žába.Vydejte se spolu s čajovými skřítky na velké čajové dobrodružství! Veselá pohádková kniha pro malé i velké a nezbytný doplněk domácnosti pro každého milovníka čaje.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky čajových skřítků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyněk K. Holub. Číst Pohádky čajových skřítků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY