Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě

Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě - - | Dcparkrx.org

...9. Tehdy světu vládlo Dračí doupě, všechno bylo nové a prostoupené ryzím nadšením ... Asterion - Sedmý živel - Ostrov her - Společenské deskové ... ... . U zrodu Asterionu stáli Jiří "Jersey" Buchta a Karel Makovský, o pár let později pak tento svět převzali jejich následovníci. Asterion: Sedmý živel. Stav: výborný. Nový modul pro Dračí doupě obsahuje revidovanou verzi modulu Nemrtví s Světlonoši, zároveň i mnoho nových informací o změnách ve světě Asterionu. Je určen hráčům Dračího doupěte a Dračího doupěte 2. více informací Dlouho oč ... Hra na hrdiny Dračí Doupě Asterion Sedmý živel od 254 Kč ... ... . Je určen hráčům Dračího doupěte a Dračího doupěte 2. více informací Dlouho očekávaná reedice starší momentálně nedostupné příručky pro nejznámější českou hru na hrdiny Dračí Doupě. Asterion: Sedmý živel kol. 299 Kč ... Na našem internetovém obchodu naleznete hry rozdělené do několika základních kategorií , s popiskami k jednotlivým boxům,hrám či doplňkům Modul pro Dračí doupě ze světa Asterionu. Modul obsahuje dvě velké části - Stínový svět a Přírodu. ... Asterion - Sedmý živel k. autor ... Dvě příručky pro Dračí doupě Plus v jedné knížce, obsahují pravidla pro dvě povolání: Hraničář a Kněz. Asterion - Sedmý živel. Asterion se změnil. Světlonoši jsou minulostí. naše cena 299 Kč. Asterion - Rukověť dobrodruha. Modul pro Dračí doupě a Dračí doupě plus ze světa. Asterion: Vzestup temných bohů, , - Před více než deseti lety vyšla v Čechách první hra na hrdiny Dračí doupě a bohům věnovala jen malý sloupek. V něm byla obsažena dnes již památná věta: Asterion: Sedmý živel: Kolektiv autorů: Dračí doupě - Pravidla pro experty: Postavy: Dračí doupě - Pravidla pro experty: Postavy Jiřina Vorlová Michael Bronec: Dračí doupě - Pravidla pro pokročilé: Dračí doupě - Pravidla pro pokročilé Jiřina Vorlová Michael Bronec Martin D. Antonín: Dračí doupě - Pravidla pro ... Asterion - Sedmý živel k. autor ... Modul pro hru na hrdiny Dračí doupě tě zavede do Záhvozdí - severní části Tarijského knížectví, kde na troskách šamanských kultů vyrostla hrdá města o obchodní přístavy, kde v rozsáhlých lesích druidové spřádají pomstu na knížeti za krvavé ... zde Která kniha vydaná v roce 2015 se vám nejvíce líbila. Hlasujte do 31. března 2016. Abrahamová, Jana Útěk na druhý břeh Adamová, Žofie Dům nad řekou Agathonikiadis, George Na Moravě nekvetou olivy Antonín, Martin D. Kladivo na čaroděje. 08, Pekelná šleha Arbterová, Alena Zůstaň se mnou, brácho!...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě.pdf

POPIS

Asterion se změnil. Světlonoši jsou minulostí. Umrlčí království padlo. Jenomže nemrtví přetrvávají. Pomůže vaše družina nekromantům vybudovat Nové Umrlčí království v Nedostupných horách? Nebo naopak zarazí pánům mrtvých do rakve poslední hřebík?Asterionský modul Sedmý živel obsahuje revidovanou verzi oblíbeného modulu Nemrtví a světlonoši, ale také mnoho nových informací, které vypovídají o změnách, které se na Asterionu udály a přibližují život nekromantů v jejich nové říši. Modul je určen hráčům Dračího doupěte a Dračího doupěte 2, stejně jako dalším fanouškům RPG a fantasy literatury.

Chcete si přečíst knihu?Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY