Vynálezce Tadeáš

Vynálezce Tadeáš - Zuzana Pospíšilová | Dcparkrx.org

...íšilov ... Vynálezcem se může stát kdokoli, kdo má v hlavě pořádek ... Vynálezce Tadeáš | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Třeba jako Tadeáš, který už odmalička toužil stát se vynálezcem, a jeho přání se mu splnilo. Seznámil se se skřítkem, který se stará o jeho mozek, a od něj se dozvěděl, jak může svému mozku pomoci, aby lépe ... Vynálezce Tadeáš. Praha : Grada 2015. ŠKÁPÍKOVÁ, Jitka Heidi a její kamarádi. [Praha] : Fortuna Libri, [2020. KONEČNÁ, Sabina Co se děje, když se děje počasí. V Praze : Albatros ... Vynálezce Tadeáš - Zuzana Pospíšilová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . KONEČNÁ, Sabina Co se děje, když se děje počasí. V Praze : Albatros, 2019. Rosnička Rozárka odhaluje dětem tajemství počasí. Představuje, jak se počasí vědecky zkoumá, jak si zahrát na meteorology a ... Zdeňka Řezbová - Morávková paintings, drawings, installations, landart ... Snapshot. Classic; Flipcard; Magazine; Mosaic; Sidebar; Snapshot; Timeslide Vynálezce Tadeáš. Zuzana Pospíšilová ... Bystrý Tadeáš vypráví všem začínajícím čtenářům o svých neuvěřitelných nápadech a jeho tajemný skřítek odhaluje, jak to chodí v naší hlavě. Jestli si myslíte, že vynálezcem musí být jen starý a fousatý podivín, tak jste na omylu. Vynálezcem se může stát kdokoli ......

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynálezce Tadeáš.pdf

POPIS

Existuje jeden úžasný a záhadný vesmír, který máme skoro na dosah, a přece o něm mnoho nevíme - náš mozek. Proč a jak přemýšlíme? Co našemu mozku prospívá? A jak se rodí chytré vynálezy? Bystrý Tadeáš vypráví všem začínajícím čtenářům o svých neuvěřitelných nápadech a jeho tajemný skřítek odhaluje, jak to chodí v naší hlavě. Jestli si myslíte, že vynálezcem musí být jen starý a fousatý podivín, tak jste na omylu. Vynálezcem se může stát kdokoli, kdo má v hlavě pořádek. Třeba jako Tadeáš, který už odmalička toužil stát se vynálezcem, a jeho přání se mu splnilo. Seznámil se se skřítkem, který se stará o jeho mozek, a od něj se dozvěděl, jak může svému mozku pomoci, aby lépe fungoval. A pak už to šlo ráz naráz, Tadeáš vynalézal a vynalézal... Jste zvědaví, co všechno vynalezl? Přečtěte si Tadeášův příběh.

Chcete si přečíst knihu?Vynálezce Tadeáš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Vynálezce Tadeáš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY