Zlatá vstupenka: Kouzelná vstupenka, která vám umožní začít nový život

Zlatá vstupenka: Kouzelná vstupenka, která vám umožní začít nový život - Brendon Burchard | Dcparkrx.org

...y na Slovensku. Ušetrite až 50% oproti bežným kníhkupectvam ... Zlatá vstupenka - Burchard Brendon - knihkupectví Beletrie.eu ... . Kniha mi připomíná Malého prince, možná se vám nebude srovnávání této knihy s klasikou líbit, ale vysvětlím vám to. Tak jako Malý princ působí na svého čtenáře v každém věku jinak a pokaždé v něm najdete něco jiného, ať už jej čtete v dětství, nebo v dospělosti, taktéž by se dala chápat Zlatá vstupenka. Nakupujte knihy a učebnice za najnižšie ceny na Slovensku. ... Zlatá vstupenka: Kouzelná vstupenka, která vám umožní ... ... . Nakupujte knihy a učebnice za najnižšie ceny na Slovensku. Ušetrite až 50% oproti bežným kníhkupectvam. Je to vstupenka do lunaparku jménem život (anebo dějiny), kde si sednete tu na horskou dráhu, tu do domu hrůzy, jindy vás odnese tobogán jménem n.. Zistiť viac >> ... Nový průvodce zemí, která v současnosti prochází neuvěřitelnými změnami... Zistiť viac >> ... Itineráře vám umožní strávit svůj pobyt co nejlépe, ať ... Zlatá vstupenka: Kouzelná vstupenka, která vám umožní začít nový život (2015) | Brendon Burchard, Zdeněk Chodora | ISBN: 9788073703370 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon. Když se kolem poloviny července obejde, je třeba začít přemýšlet o tom, jak mít úspěšný nový semestr. To určitě není zábavné, o čem přemýšlet při opalování na pláži nebo při cestě s přáteli, ale pomůže vám to skočit na další obtížné třídy. Nedovolte, aby vám nový školní rok přinesl to nejlepší. Kniha, která vám ukáže, že cestování má mnoho tváří, a pokud se člověk omezuje jen na zájezdy od cestovních kanceláří, možná se o něco ochuzuje. Autorka Jana Jůzlová nabízí užitečné tipy a rady, jak se naučit aktivnímu přístupu k cestování, aby z něj člověk vytěžil co nejvíc....

INFORMACE

AUTOR
Brendon Burchard
DIMENZE
8,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá vstupenka: Kouzelná vstupenka, která vám umožní začít nový život.pdf

POPIS

Co kdybyste…dostali zlatou pozvánku, která by vám umožnila začít nový život? Najednou byste mohli viděli svůj život z úplně jiné perspektivy, viděli byste do hlavy lidem, o kterých se domníváte, že vám ublížili, svým nejbližším, kamarádům i třeba jen kolemjdoucím. A zjistili, že je třeba všechno trochu jinak než jste si mysleli a že kolikrát lidi prostě jen dělají jen to co umí, co si odnesli z rodiny nebo co je život, a někdy třeba i hodně trpké zkušenosti, naučily. Kniha Brendona Bucharda vypráví strhující příběh o osobním zrání hlavního hrdiny a o jeho odvaze změnit vlastní život. Inspiraci v ní nalezne každý čtenář, který někdy snil o druhé šanci. Brendon Burchard dostal svou „zlatou pozvánku do života“, když před deseti lety přežil těžkou automobilovou nehodu. Považoval to za požehnání a od té doby se ze všech sil snaží pomoci jednotlivcům, týmům i organizacím, aby se dokázali změnit, pokud si myslí, že změnu potřebuji. Patří mezi přední životní kouče, zabývá se problematikou leadershipu a change managementu.

Chcete si přečíst knihu?Zlatá vstupenka: Kouzelná vstupenka, která vám umožní začít nový život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brendon Burchard. Číst Zlatá vstupenka: Kouzelná vstupenka, která vám umožní začít nový život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY