Anatomie lásky: Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy

Anatomie lásky: Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy - Guy Corneau | Dcparkrx.org

...jich vliv na budoucí partnerské vztahy / Hlavní autor: Corneau, Guy Vydáno: (2010) Viac o knihe Anatomie lásky (Guy Corneau) Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich trvalé důsledky ... Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich ... ... . Psycholog a zkušený odborník na partnerské vztahy ve své Anatomii lásky uvádí předpoklady pro vytvoření vztahu, který by bylo možno za šťastnou lásku označit. vztahy otec - dcera, matka - syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy Název: Anatomie lásky - Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy. Autor: Guy Corneau. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-262-0402-2. EAN: 9788026204022. Objednací kód: NA272038 Vztahy o ... Anatomie lásky: Vztah otec-dcera, matka-syn a jejich vliv ... ... . Autor: Guy Corneau. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-262-0402-2. EAN: 9788026204022. Objednací kód: NA272038 Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich trvalé důsledky. Psycholog a zkušený odborník na partnerské vztahy ve své Anatomii lásky uvádí předpoklady pro vytvoření vztahu, který by bylo možno za šťastnou lásku označit. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. O čem je kniha Anatomie lásky? "Nejlepší způsob , jak být šťastný, je být šťastný." Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich trvalé důsledky. Psycholog a zkušený odborník na partnerské vztahy ve své Anatomii lásky uvádí předpoklady pro vytvoření vztahu, který by bylo možno za šťastnou lásku označit. Anatomie lásky . 15,63 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Anatomie lásky Vzahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy . Guy Corneau; Guy Corneau . 4,8 . Sledovať autora . Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Portál, 2007 ... A i to je dalším důkazem, že spolu jsme silnější Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich trvalé důsledky. Psycholog a zkušený odborník na partnerské vztahy ve své Anatomii lásky uvádí předpoklady pro vytvoření vztahu, který by bylo možno za šťastnou lásku označit . Coins received on PC can only be used on PC. Anatomie lásky . 16,40 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Vztah otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy. Čítaj viac. Na webe Vypredané ... Psycholog a zkušený odborník na partnerské vztahy ve své Anatomii lásky uvádí předpoklady pro vytvoření vztahu, který by bylo možno za ......

INFORMACE

AUTOR
Guy Corneau
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Anatomie lásky: Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy.pdf

POPIS

Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich trvalé důsledky. Psycholog a zkušený odborník na partnerské vztahy ve své Anatomii lásky uvádí předpoklady pro vytvoření vztahu, který by bylo možno za šťastnou lásku označit. Jako zdroje problémů, které ovlivňují vztah mezi partnery, autor uvádí nesprávné přijetí své identity, svého mužství nebo ženství, problémy v rodinách ze kterých partneři vyšli, zvláštní pozornost je věnována vztahům otec-dcera a matka-syn. Nedostatky minulosti tu podle autora z velké části vysvětlují současné problémy v partnerském vztahu. Vztahy a konflikty v rodinných a partnerských svazcích jsou dokreslovány konkrétními příběhy.

Chcete si přečíst knihu?Anatomie lásky: Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Corneau. Číst Anatomie lásky: Vztahy otec-dcera, matka-syn a jejich vliv na budoucí partnerské vztahy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY