Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo

Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo - Petr Hanzelka | Dcparkrx.org

...Hanzelka Petr. Lze si vůbec představit zahradu bez květin? Asi jen stěží, vždyť přinášejí do prostoru kolem nás pestrost, proměnlivost a především barevnost ... Květiny pro každou zahradu -- Správná rostlina na správné ... ... . ... Květiny pro suché ... Květiny pro každou zahradu Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788024751849. Petr Hanzelka ... Správná rostlina na správné místo : Druh sortimentu Kniha : Autor Petr Hanzelka : Značka GRADA : V prodeji od ... Květiny pro každou zahradu Správná rostlina na správné místo. Hanzelka Petr. 30%. ZĽAVA. Tlačená kniha. ... Květiny pro každou zahradu. Pridať k obľúbený ... Květiny pro každou zahradu -- Správná rostlina na správné ... ... ... Květiny pro každou zahradu Správná rostlina na správné místo. Hanzelka Petr. 30%. ZĽAVA. Tlačená kniha. ... Květiny pro každou zahradu. Pridať k obľúbeným. Správná rostlina na správné místo. Hanzelka Petr. Tlačená kniha. Pevná šitá väzba. Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo - Hanzelka Petr - Lze si vůbec představit zahradu bez květin? Asi jen stěží, vždyť přinášejí do prostoru kolem nás pestrost, proměnlivost a především barevnost. A přece jen se kvetoucí kv Správná rostlina na správné místo. Správná rostlina na správné místo. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Květiny pro každou zahradu - 15 %. Původní cena Nezapomíná ani na estetické zásady při výsadbě a současné trendy při zahradních úpravách. Zboží ze stejné kategorie - Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo Zdroje informací Hanzelka P. (2015): Květiny pro každou zahradu --Správná rostlina na správné místo, Grada Hanzelka P. (2018): Květiny Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Květiny pro každou zahradu - Správná rostlina na správné místo - Hanzelka Petr. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kupte knihu Květiny pro každou zahradu od Petr Hanzelka na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % E-kniha: Květiny pro každou zahradu (Petr Hanzelka). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Správná rostlina na správné místo. HANZELKA Petr. Info: Grada Publishing, 2015 (1.) - brož., 200 str. Fot. P. Hanzelka, P. Sekerka EAN: 9788024751849 ISBN: 978-80-247-5184-9 ... Recenze produktu Květiny pro každou zahradu. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Kniha Květiny pro každou zahradu iba za 15,20 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Kupte knihu Květiny pro každou zahradu (Petr Hanzelka) s 14 % slevou za 331 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Květiny pro každou zahradu. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Správná rostlina na správné místo Autor: Petr Hanzelka. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2015 Počet stran: 200 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 331 Kč. Cena bez DPH: ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Hanzelka
DIMENZE
8,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo.pdf

POPIS

Lze si vůbec představit zahradu bez květin? Asi jen stěží, vždyť přinášejí do prostoru kolem nás pestrost, proměnlivost a především barevnost. A přece jen se kvetoucí květinové záhony objevují v zahradách méně, než by se čekalo. Souvisí to asi se zažitou představou o pracnosti a neustálé péči o květinové výsadby. Cílem této knihy proto není jen představit vám zajímavé druhy či odrůdy a usnadnit výběr pro konkrétní stanoviště, ale také vás inspirovat, jaké trvalky zvolit v nejrůznějších zahradních úpravách, aby vás pohled na ně těšil od jara do pozdního podzimu. Zjistíte, že při správném výběru rostlin nestrávíte prací na zahradě tolik času, kolik jste předpokládali. Autor se zaměřuje na popis těch druhů, které jsou vhodné do klasických trvalkových záhonů, do přírodně pojatých zahrad, k okraji jezírek, nebo naopak do výsadeb bez nutnosti závlahy. Nezapomíná ani na estetické zásady při výsadbě a současné trendy při zahradních úpravách.

Chcete si přečíst knihu?Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hanzelka. Číst Květiny pro každou zahradu: Správná rostlina na správné místo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY