Gladiátorův zlatý poklad: Klub Tygrů

Gladiátorův zlatý poklad: Klub Tygrů - Thomas Brezina | Dcparkrx.org

...né kočky dobrodružství ... Klub Tygrů 41 ... Klub tygru gladiatoruv zlaty poklad | Sleviste.cz ... . - Gladiátorův zlatý poklad. Případ pro Tebe a Klub Tygrů / Prípad pre Teba a Tigrí tím série. ... Poklad u Bobří řeky 31. v sérii, T. Brezina, 2017 Koupit Koupit eknihu. ... Gladiátorův zlatý poklad 41. v sérii, T. Brezina, 2015 Koupit Koupit eknihu. Netvor z hlubin 44. v sérii, T. Brezina, 2010 Kniha: Klub Tygrů - Gladiátorův zlatý poklad - Thomas CBrezina. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je ... Klub Tygrů - Gladiátorův zlatý poklad - Thomas C. Brezina ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Klub Tygrů Gladiátorův zlatý poklad (978-80-253-2448-6) Kniha - autor Thomas C. Brezina, 136 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Během školního výletu po římských vykopávkách se stane nepochopitelná věc: Patrik a jeho kamarádi z Klubu Tygrů se přenesou časem zpět do antického Říma. Během návštěvy srubu u Bobří řeky se najednou ozve vysílačka a z ní je slyšet volání o pomoc. Hovor je však náhle ukončen. Kamarádům z Klubu Tygrů je jasné, že to byl Kevin. Vědí, že se vydal hledat ukrytý poklad a teď je v nebezpečí. Biggi, Luk a P Klub Tygrů - Gladiátorův zlatý poklad. Thomas CBrezina. ... Klub Tygrů překvapí na výletě do hor bouřka a průtrž ... 6,99 € 5,94 € Klub Tygrů - Přízrak černého obra. Thomas Brezina. Biggi, Luk a Patrik zavítají tentokrát do exotické Dubaje. Na výletu do pouště zastihne Biggi písečn......

INFORMACE

AUTOR
Thomas Brezina
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Gladiátorův zlatý poklad: Klub Tygrů.pdf

POPIS

Během školního výletu po římských vykopávkách se stane nepochopitelná věc: Patrik a jeho kamarádi z Klubu Tygrů se přenesou časem zpět do antického Říma. Události okamžitě naberou nebezpečný spád: Biggi se stane otrokyní a Luk musí bojovat s gladiátorem! Když tajně vyslechnou plány římského vládce, jak získat legendární gladiátorův zlatý poklad, začne jít opravdu do tuhého. Zvládnou Tygři panovníka zastavit a přijít na to, jak se vrátit do současnosti? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Chcete si přečíst knihu?Gladiátorův zlatý poklad: Klub Tygrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Brezina. Číst Gladiátorův zlatý poklad: Klub Tygrů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY