Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi)

Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) - Ludmila Hamplová, | Dcparkrx.org

..., a to . naše vzájemné sblížení. Jak dlouho platí lékařské potvrzení o fyzickém napadení manželem - kvůli rozvodu manželství: Megy 28 ... Hamplová Ludmila - Knihkupectví Ládví ... .03.2014 08:01:05 Krach manželství mých rodičů - co s námi bude až nás otec definitivně opustí? vojta 01.03.2014 21:12:55 Přemýšlím nad rozvodem, muž se snaží - může se muž ve vztahu změnit? lentilka Vydavatelství a nakladatelství Internetové a kamenné knihkupectví. Seženeme i málo známé knihy. Tak vám nevím. Za dobu, co působím na mojestarosti.cz jsem si přečetl desítky a desítky témat, která se t ... Jak přežít manželství - Ludmila Hamplová, Leoš Kyša, 2019 ... ... . Seženeme i málo známé knihy. Tak vám nevím. Za dobu, co působím na mojestarosti.cz jsem si přečetl desítky a desítky témat, která se týkají nevěry. Je evidentní, že problém nevěry trápí mnoho lidí, kteří žijí v manželském, popř. partnerském vztahu. Tak mne napadá, zda tradiční model jeden muž a jedna žena není přežitek. Dříve byla nevěra téměř nemyslitelná, rozvod byl téměř ... Dítě · Mrcha · Muž · Ošklivá · Ošklivost · Povědět · Ubožák · Žárlivost · Žena 4 roky 720 Zobrazení Když se maminčiných sukní drží malý synek, je to velmi roztomilé. A je to také normální a nutné. Když se však od své matky nedokáže odpoutat dospělý syn, je to na pováženou. Rozhodně to však není jen jeho chyba. Sama matka má totiž učit svého syna samostatnosti již od útlého dětství. A i tím vytvářet vzájemný normální vztah....

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Hamplová,
DIMENZE
7,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi).pdf

POPIS

Jak to zařídit aby se z manželství nevytratila sexuální vášeň a co dělat, když se to stane? Jak si poradit s lákadly nevěry a neodbytnými nápadnicemi a nápadníky kroužícími okolo manželů? Co dělat, když během manželství lékaři zjistí, že máte pohlavní chorobu? Jak to dopadne, když se ženatí muži vypraví do nevěstince? Proč je třeba vyhodit z obyváku gauč a chodit nakupovat do sexshopu? Co s tím, když na vztah padá únava, rutina a nic není tak krásné jako dřív? Proč byste si nikdy, ale nikdy neměli přidávat partnera na Facebook a proč by si měli manželé občas lhát a nikdy nepátrat po pravdě? A jaká si stanovit pravidla nevěry, když dojde na nejhorší?To jsou jen některé z témat, které se v téhle knize dozvíte od dvou poněkud neortodoxních manželů, kteří se nebojí žádného partnerského tabu.

Chcete si přečíst knihu?Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Hamplová,. Číst Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY