Skřítek Rozekvítek: Rok v přírodě

Skřítek Rozekvítek: Rok v přírodě - Hana Primusová | Dcparkrx.org

... sledovat, jak se vše proměňuje v lese, na louce, u rybníka, u potoka i na statku a na ... Skřítek Rozekvítek - Rok v přírodě - Primusová Hana ... ... ... Čtenářská recenze: Hana Primusová - Skřítek Rozekvítek - Rok v přírodě 21.12.2015. Že se střídají roční období jaro, léto, podzim, zima a další rok zase celé dokola, to ví každé malé dítě. Ale co se tou dobou děje v přírodě, v lese, u rybníka, na louce, na zahradě i na statku, to vám ukáže Rozekvítek ... Skřítek Rozekvítek - Rok v přírodě 5. 10 recenzí ; Skřítek Rozekvítek bydlí ... Skřítek Rozekvítek - Rok v přírodě - Primusová Hana ... ... ... Skřítek Rozekvítek - Rok v přírodě 5. 10 recenzí ; Skřítek Rozekvítek bydlí v mechovém domečku na kraji lesa. Se všemi zvířátky i rostlinkami je dobrý kamarád, a když něčemu nerozumí, tak se zeptá - i za vás, děti! Zkuste s ním celý rok procházet přírodou měsíc po měsíci a sledovat, jak se vše proměňuje v ... Skřítek Rozekvítek bydlí v mechovém domečku na kraji lesa. Se všemi zvířátky i rostlinkami je dobrý kamarád, a když něčemu nerozumí, tak se zeptá - i za vás, děti! Zkuste s ním celý rok procházet přírodou měsíc po měsíci a sledovat, jak se vše proměňuje v lese, na louce, u rybníka, u potoka i na statku a na ... Skřítek Rozekvítek bydlí v mechovém domečku na kraji le...

INFORMACE

AUTOR
Hana Primusová
DIMENZE
10,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Skřítek Rozekvítek: Rok v přírodě.pdf

POPIS

Skřítek Rozekvítek bydlí v mechovém domečku na kraji lesa. Se všemi zvířátky i rostlinkami je dobrý kamarád, a když něčemu nerozumí, tak se zeptá – i za vás, děti! Zkuste s ním celý rok procházet přírodou měsíc po měsíci a sledovat, jak se vše proměňuje v lese, na louce, u rybníka, u potoka i na statku a na zahradě. Skřítek vám bude při poznávání přírody tím nejlepším průvodcem, díky němu se dozvíte mnoho nového, naučíte se dívat kolem sebe a objevíte věci, které ani mnozí dospělí neznají!

Chcete si přečíst knihu?Skřítek Rozekvítek: Rok v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Primusová. Číst Skřítek Rozekvítek: Rok v přírodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY