Šachy, základy strategie

Šachy, základy strategie - Richard Biolek, | Dcparkrx.org

...danie 2016 Počet strán 168 Jazyk český Mäkká väzba ... Šachy, základy strategie - Richard Biolek | Knihy Dobrovský ... . Mám otázku. Detailné informácie. Tlač Opýtať sa ... Ponúkame Šachy. základy strategie za najvýhodnejšie ceny. Autor: Richard Biolek, vydané Přerov 2015, 148 strán.Učebnica strategie pre stredne pokročilích a silnejších hráčov.144 komentovaných vzorových partií. Kniha: Šachy, základy strategie - Richard Biolek; kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln ... Šachy, základy strategie - Richard Biolek | Knihy Dobrovský ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nabízíme Šachy. základy strategie za nejlepší ceny. Autor: Richard Biolek, vydané Přerov 2015, 148 strán. Učebnice strategie pro středne pokročilé a silnejší hráče.144 komentovaných vzorových partií. Šachy, základy strategie. Richard Biolek. měkká vazba 299 Kč ... Šachy - Základy taktiky. Richard Biolek. 0.0 z 5 hvězdiček. 240 K ... Nikdy nie je neskoro naučiť sa hrať šach - najobľúbenejšiu hru na svete. Naučiť sa pravidlá šachu je jednoduché: Ako postaviť figúry na šachovnici Ako sa hýbu šachové figúry Objav špeciálne pravidlá šachu Zisti, kto v šachu ťahá ako prvý Prezri si pravidlá, ako vyhrať šachovú partiu Študuj základné šachové... Znalost pravidel a základní strategie je jen začátek. Ani za celý život člověk neprozkoumá všechna šachová zákoutí! Chcete-li se zlepšit, dělejte tyto tři věci: Hrajte šachy dál a dál - nepřestávejte hrát! Odehrajte toho co nejvíc. Šachy - jak se má hrát Sicilská bílými aneb jak se nemá hrát černými - Robert Cvek. - Duration: 22:34. Robert a Petr šachy 8,930 views. 22:34. Šachy, základy strategie Richard Biolek. Šachy, základy strategie. Richard Biolek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha pro středně pokročilé a silnější hráče, vydaná u příležitosti tradičního letního šachového tábora. ....

INFORMACE

AUTOR
Richard Biolek,
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Šachy, základy strategie.pdf

POPIS

Kniha pro středně pokročilé a silnější hráče, vydaná u příležitosti tradičního letního šachového tábora. Tentokrát se Richard Biolek a další autoři - David Kaňovský, Richard Biolek ml., Pavel Šimáček a Marek Vokáč zaměřili na šachovou strategii. Materiál je přehledně uspořádaný do několika kapitol, jejichž názvy zároveň charakterizují probírané téma: Figury, Pěšci, Centrum, Hodnocení pozice a plán hry, Útok, Obrana, Dynamická rovnováha, Zjednodušení a Technika. Výklad doprovází 144 komentovaných vzorových partií. Kniha je užitečná jak pro samostudium, tak pro trenéry.

Chcete si přečíst knihu?Šachy, základy strategie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Biolek,. Číst Šachy, základy strategie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY